طیف کاملی توسط گروه بسته بندی Induplast

طیف کاملی از بطری های میسترال در قالب های HDPE با 50 میلی لیتر ، 75 میلی لیتر و 100 میلی لیتر و بطری های Oceane با PET در قالب های 50 میلی لیتر ، 75 میلی لیتر و 100 میلی لیتر وجود دارد.

رول ، پیچ و تاب نه تنها یک رول ساده است بلکه به لطف کره پلاستیکی 1.33 “و مکانیسم بسته شدن آن که مانع از تحویل فرمول می شود ، به عنوان یک ماساژور نیز عمل می کند.

برای محصولاتی که باید ماساژ داده شوند مانند پوست ، ژل های شل کننده عضلات ، سرم های صورت و بدن کاملاً مناسب است.

بخاطر بسپارید: لوازم جانبی رول ، پیچ تاب را می توان با رنگ سفارشی با حداقل سفارش 10 هزار قطعه تولید کرد.

چرا آن را انتخاب می کنیم؟ در اینجا 5 دلیل وجود دارد.

1. چند منظوره

کره پلاستیکی 1.33 “به عنوان یک اپلیکاتور و ماساژور عمل می کند. شما می توانید محصول را بمالید ، بدنه رول را بچرخانید تا جلوی فرمول را بگیرد و از کره پلاستیکی برای ماساژ محصول به پوست استفاده کنید و باعث تقویت آن شوید. اثربخشی.

2. قابل استفاده مجدد

پس از اتمام محتوای محصول ، می توانید رول را باز کرده و از آن در یک پر کردن استفاده کنید ، بنابراین از ورود پلاستیک های جدید به محیط کاسته می شود.

3. بهداشتی

استفاده مستقیم از محصول بر روی پوست ضمن حفظ بهداشت و ایمنی محصول ، از هرگونه آلودگی خارجی که معمولاً با باز کردن بطری همراه است ، جلوگیری می کند.

4. دوز دقیق

با چرخاندن نگهدارنده کره پلاستیکی ، می توانید جلوی فرمول را بگیرید و مقدار مناسب محصول را بدون زباله یا نشت استفاده کنید.

5. سبز

بطری های اقیانوس در PET و میسترال در HDPE 100٪ قابل بازیافت هستند و همچنین در R-PET و R-PE که با مواد بازیافتی پس از مصرف ساخته می شوند نیز موجود است.

برای پروژه های خود Roll-on Twist Open را امتحان کنید!

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>