طرز تهیه محصول ضد آفتاب SPF50

تقاضای مصرف کننده برای ضد آفتاب با محافظت بالا زیاد است. در اینجا خوان بریتو ، دانشمند مراقبت شخصی BASF ، آمریکای شمالی ، نکات مهم خود را در زمینه فرمولاسیون محصول ضد آفتاب SPF50 ارائه می دهد

خوان بریتو

حدود 90٪ سرطان های پوستی غیر ملانوم با قرار گرفتن در معرض اشعه ماورا بنفش (UV) از خورشید مرتبط است.

کارسینوم سلول بازال (BCC) شایعترین شکل سرطان پوست است و تخمین زده می شود که هر ساله 4.3 میلیون مورد BCC در ایالات متحده تشخیص داده شود.

با آموزش بیشتر مصرف کنندگان در مورد خطرات قرار گرفتن در معرض آفتاب ، تقاضا برای محصولاتی که حداکثر محافظت را دارند ، زیاد است.

در این مقاله ، خوان بریتو ، دانشمند مراقبت شخصی BASF ، آمریکای شمالی ، توصیه های خود را برای تهیه ضد آفتاب غیر آلی یا ارگانیک SPF50 که مطابق با قوانین ایالات متحده است و حاوی مواد تسکین دهنده و آنتی اکسیدانی است ، به اشتراک می گذارد.


محصولات ضد آفتاب با ضریب محافظت در برابر آفتاب (SPF) 50 مورد تقاضای زیاد مصرف کنندگان قرار دارند.

فرمول ضد آفتاب با SPF بالا به دلیل عوامل زیادی که بر SPF تأثیر می گذارد چالش برانگیز است. در ایالات متحده ، فیلترهای ماوراio بنفش (UV) توسط FDA تنظیم می شوند زیرا داروهای بدون نسخه و فرمول ها باید به لیست خاصی از فیلترهای UV بپیوندند. بسیاری از فیلترهای تأیید شده به دلیل نگرانی در مورد ایمنی و اثربخشی دیگر استفاده نمی شوند.

با توجه به این محدودیت ها ، در اینجا چند نکته برای دستیابی به بالاترین سطح SPF ممکن آورده شده است.

. . .

این یک عصاره کوچک از مقاله کامل است که در دسترس است فقط به مشترکین محتوای برتر. مشترکین برای خواندن مقاله به سیستم وارد می شوند (بالا سمت راست).

یا

اکنون در محتوای برتر در کسب و کار لوازم آرایشی مشترک شوید

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>