طراحی خلاقانه – میدلندز – دستمزد قابل توافق

به دنبال یک هدف خلاقانه قوی برای همکاری نزدیک با بنیانگذار و بازپس گیری ایده ها از یکدیگر و به چالش کشیدن افکار و مفاهیم هستید

انتصاب جدید ارشد برای پیوستن به یک برند پیشرو زیبایی جهانی و همکاری نزدیک با بنیانگذار در پیشبرد نوآوری در طراحی ایجاد شده است.

شما باید به اتفاقاتی که در بازار می افتد روشن شوید ، عاشق همه مجلات براق هستید ، به ایده های طراحی نگاه می کنید و دارای خلاقیت طبیعی برای سازگاری و طراحی هستید و این را در طیف وسیعی از محصولات جدید ، چه در طراحی بسته بندی و چه در عطر و طعم استفاده می کنید. / عطر / مواد تشکیل دهنده.

ما به دنبال یک هدایت خلاقانه قوی برای همکاری نزدیک با بنیانگذار و ایده گرفتن از یکدیگر و به چالش کشیدن افکار و مفاهیم برای طراحی و ارائه در نهایت دامنه محصولات پیشرو و الهام بخش در بازار هستیم.

اگر این فرصت توجه شما را جلب کرده است ، لطفاً جزئیات خود را ارسال کنید تا بتواند آنها را به Nigel Venables در VPss بررسی و توسعه دهد. [email protected] 01473 685588.

لطفا CosBus را در برنامه خود نقل قول کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>