طبق گفته جراحان پلاستیک و متخصصین پوست ، روندهای برتر جراحی پلاستیک برای سال 2021

در تمرین باشی در لس آنجلس ، این دو سال شلوغ ترین کاری است که او تجربه کرده است ، و او آن را به سبک زندگی 24 ساعته و 7 ساعته جدید ما روی دوربین دعوت می کند ، که به گفته او ، مردم “اکنون نسبت به آنها” بسیار خودآگاه تر هستند قبلاً ، “تحریک شدیدی” به سمت آناتومی صورت – مواردی مانند چانه ، گونه و فک “برای تیز کردن زاویه های فک و حل یک درخواست سرسام آور بیمار:” گردن فناوری “بود.

“من از نظر آمپول کارهای زیادی در گردن انجام می دهم. من مقدار زیادی تزریق باند پلاتسما با سم انجام می دهم. از Kybella می توان برای سفت شدن خط فک استفاده کرد. شما همچنین می توانید Sculptra یا Radiesse hyperdiluted را به گردن تزریق کنید ، که من انجام می دهم. “تمام وقت ،” گفت: “Bashey ، تیک تیک کردن از لیست. “و سپس کشیدن نخ ، مانند کشیدن نخ یا نخ های تک رشته ، به قسمت بالای گردن نیز کمک زیادی می کند و دستگاه های فرکانس رادیویی نیز گردن را بسیار بهبود می بخشند.”

نیازی به ذکر نیست ، یادداشت های بلوم ، دو محبوب ترین پرکننده های پوستی ، Restylane Defyne و Juvéderm Voluma XC ، طی یک سال گذشته تصویب شده اند تا اندکی پیش بینی به چانه بدهند. او می گوید: “تمرکز روی نمایه ، آن طرف صفحه ، واقعاً داغ است.” “افزودن پرکننده به چانه و خط فک قدامی برای تیز شدن خط فک و بهبود گردن واقعاً بسیار محبوب بوده است.”

همانطور که فرانک به طور خلاصه می گوید: بیماران بدون عبور از لیفت صورت یا لیفت گردن ، درخواست لیفت صورت را دارند. فرانک برای دور زدن از چالش لیفت صورت و بدون لیفت صورت ، FaceTite را اجرا می کند ، “یک نسخه مدرن از لیپوساکشن کوچک بر روی گردن ،” این روش سریع و یک ساعته سرپایی را توصیف می کند تا ” از شر چربی خلاص شوید ، پوست را محکم کرده و خلوص گردن را بهبود ببخشید “با یک دوره بهبودی تقریباً باورنکردنی 24 ساعته.

جراحان پلاستیک انتظار دارند در اواسط سال فرو بریزند

تقاضا برای جراحی پلاستیک و اقدامات زیبایی با بهبودی طولانی تر ممکن است در حال حاضر از نمودار خارج شود ، اما با واکسیناسیون بیشتر آمریکایی ها طی چند ماه آینده ، آنها نمی خواهند آزادی تازه پیدا شده خود را در مطب پزشک یا در دوره بهبودی سپری کنند. در خانه ، کارشناسان را پیش بینی می کند جذابیت صحبت کرد با فرانک انتظار دارد بیمارانش “مانند سال 1999 مهمانی کنند”.

همانطور که سیبر توضیح می دهد ، “مردم برای مدت طولانی در خانه مانده اند ، آنها می خواهند که ترک شوند ، سفر را شروع کنند و همه کارهایی را که یک سال گذشته نتوانسته اند انجام دهند انجام دهند.” و چه زمانی او تمرین خود را برای کاهش سرعت آماده می کند؟ “من فکر می کنم به محض این که افراد واکسینه شوند و می توانند دوباره سفر کنند ، آنها فقط می روند ، آنها برای انجام یک روش دور نخواهند ماند.”

متخصصان پوست انتظار دارند که دوباره به مراقبت و درمان منظم پوست بازگردند

از طرف دیگر ، متخصصان پوست که با آنها صحبت کردیم پیش بینی می کنند که با راحت تر شدن آمریکایی ها در شروع برنامه های قبلی ، مراقبت از پوست و مواد تزریقی در مرکز قرار گیرند. “هدف آنها تغییر خواهد کرد ، و آنها می خواهند با استفاده از چیزهایی که نگهداری بیشتری دارند ، بهترین نسخه از خود باشند” ، به همین دلیل فرانک ، مانند داروهای تزریقی یا یک هفته درمان های سبک تر ، که از زمان محبوبیت در عمل به شدت کاهش یافته است ، شروع همه گیری.

وی می گوید: “من فکر می کنم وقتی دنیا باز شود ، افراد برای انجام معالجه که هر دو هفته یک بار و به مدت پنج جلسه باید آنها را ببینند ، مستعدتر می شوند.” “من فکر می کنم با حرکت به جلو ، مردم علاقه زیادی به انجام کارهایی دارند که باعث می شود احساس خوبی نسبت به خود داشته باشند ، از جمله مراقبت از پوست معمول.”


در اینجا جدیدترین موارد مربوط به جراحی پلاستیک آورده شده است:

گزارش جوآن کرون در مورد جراحی پلاستیک چگونه روزنامه نگاری زیبایی را تغییر داد

• چرا جراحی پلاستیک صورت بالا است ، اما در هنگام شیوع بیماری پرکننده پایین است

تقاضا برای جراحی پلاستیک علی رغم شیوع همه گیر در حال رشد است. چرا؟


اکنون ببینید که چگونه آلیشیا کیز با روال زیبایی 10 دقیقه ای خود را پایین نگه می دارد:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>