طالع بینی Capricorn ژوئیه 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیتی برج جدی.

به ژوئیه خوش آمدید ، برج جدی! در طی ماه ژوئن ، برای جلوگیری از درام گرفتگی پایین پایین کشیدید. وقتی سیاره حاکم شماست ، کیوان سختگیر (که در حال حاضر در دلو است) با زهره رمانتیک (که در حال حاضر در لئو است) مخالف است سه شنبه ، 6 ژوئیه، با یک بحث آشنا روبرو شدید آیا برای استراحت در محل کار بیرون می روید و مهمانی می کنید یا در آنجا می مانید؟ اعتدال را امتحان کنید و ببینید چه حسی دارد.

در طول ماه نو تاریک در سرطان احساسی در جمعه 9 جولای، ممکن است احساس دوست داشتن داشته باشید ، کپ عزیز. چه در صحنه دوست یابی تازه کار باشید و چه در یک رابطه طولانی مدت ، اشتیاق صمیمیت احساسی را دارید. با شریک زندگی یا قرار خود بمانید ، یک وعده غذایی بپزید و حتی ماساژ خود را معامله کنید. هنگامی که سیاره ارتباطات عطارد نیز وارد سرطان شیرین می شود یکشنبه ، 11 ژوئیه، شما می توانید احساس خود را به شخص خود بگویید. لب سفت و سخت شما ممکن است در محل کار مفید باشد ، اما در مسائل عاشقانه ، راحت بودن از آسیب پذیری مهم است.

بر پنجشنبه ، 15 جولای، یک دنباله دار معروف به شیرون ، “شفا دهنده زخمی” ، در برج حمل شجاع به عقب می رود. وقتی Chiron به عقب رفت ، همه وظیفه مقابله با زخم ها و ضربه های قدیمی را دارند. شما گاهی اوقات تا حدی غیر قابل تخریب عمل می کنید که دیگران فراموش می کنند حال شما را از شما بپرسند. و پس از آن ، اغلب می توانید احساس نادیده گرفته شدن کنید. Chiron retrograde به دنبال موضوعاتی از بالا از شما می خواهد با آسیب پذیری راحت باشید. این به تعمیق ارتباط با دوستان و دوستداران کمک خواهد کرد.

هنگامی که خورشید در سرطان با پلوتو ، سیاره تحول ، که در حال حاضر در نشانه شما است ، تمرکز شما در مورد حرفه شما خواهد بود شنبه 17 جولای. یک یادداشت در تقویم خود قرار دهید ، زیرا در این مدت می توانید انتظار اخبار حرفه ای فراوان را داشته باشید. هنگامی که ناهید ، سیاره عشق ، زیبایی و پول وارد دوشیزه با جزئیات می شود ، احساس تیز بینی و انگیزه می کنید چهارشنبه 21 ژوئیه. شما اجازه دارید به همان سختی که می خواهید کار کنید ، فقط مطمئن شوید که قبل از اینکه وارد حالت کار Capricorn شوید ، به دوستان و دوستداران خود پیامک کنید.

تا جایی که ممکن است از لیست کارهای خود خارج شوید ، زیرا با شروع فصل جشن لئو پنجشنبه 22 جولای، شما می توانید در مهمانی مهمانی کنید. با واکسیناسیون بیشتر افراد و بازگشایی شهرها ، حتی ممکن است بتوانید حرکات رقص و آرایش جسورانه خود را به نمایش بگذارید. به خودتان اجازه دهید در ماه کامل در دلو خارج از مرکز نگهبان شما را نگه دارد جمعه 23 جولای. اگر مدتی را برای تفریح ​​در نظر بگیرید ، در کار مثمر ثمر باشید.

مراقب باشید از احتمال بیش از حد فکر ، پارانویا و اضطراب هنگام ورود جنگجوی مریخ در وسواس باکره در پنجشنبه ، 29 ژوئیه. شما پر از انگیزه و خلاقیت هستید ، اما اگر اعتماد به نفس در شما رخنه کند ، فقط باید راهی برای تسکین خود بیابید. شما می توانید آن را انجام دهید ، برج جدی! اگر هنوز در این زمینه نیستید ، با یک درمانگر همکاری کنید و برنامه ای تنظیم کنید که تعادل بین زندگی و زندگی را فراهم کند. از خود مراقبت کن ، و در ماه آگوست می بینمت!

فصل لئو یک نگاه دراماتیک ، برج جدی سکسی را می طلبد. با استفاده از: لوازم آرایشی رنگی Raine پالت سایه سایه Queen of Hearts ، 42 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

حسن نیت ارائه می دهد از مارک / جذابیت: رزماری دوناهو


بیشتر بخوانید داستان های طالع بینی:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>