طالع بینی Capricorn مارس 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 از نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا مشخصات شخصیتی برج جدی.

مارس مبارک عزیز برج جدی! به عنوان یکی از کاربردی ترین نشانه های زودیاک ، می توانید شاعر بودن را در ابراز عشق فراموش کنید. با این حال ، در ماه فوریه از ابراز احساسات الهام گرفته اید و به عزیزانتان می خواهید بدانید که چقدر به شما اهمیت می دهند. بر چهارشنبه ، 3 مارس، سیاره جنگجو مریخ وارد جوزای پرفروش و خانه ششم سلامت شما می شود. خیلی خوب است که دیگران در زندگی شما احساس شما را می دانند ، اما اکنون باید روی خود تمرکز کنید. برای برقراری ارتباط با نیازهای جسمی و عاطفی خود چه می توانید انجام دهید ، خواه این کار از طریق مدیتیشن یا گفتگو با یک درمانگر باشد.

اواسط ماه ماه تازه ای را در ماهی های شهودی و سومین خانه ارتباطی شما برقرار می کند شنبه ، سیزدهم مارس. دوست دارید که به واقعیت ها پایبند باشید ، برج جدی ، اما روده خود را نادیده نگیرید. برای برقراری ارتباط با خود از این ماه جدید تاریک که نمایانگر آغازهای جدید است استفاده کنید. تلاش كردن [meditation] آیا می توانیم یکی از موارد “مراقبه” را در این دو گراف اول مبادله کنیم؟ یا سایر تمرینات زمینی. احساس یا تمایلی در اعماق وجود شما وجود دارد که آن را ابراز نمی کنید. وقتی سیاره عطارد وارد ماهی ها و سومین خانه ارتباطی شما می شود ، به زودی ممکن است بتوانید آنچه را که شما را بیدار نگه می دارد ، بگویید – شاید نیاز به فضا در یک رابطه یا تمایل به انتقال سطح به مرحله بعدی باشد. دوشنبه 15 مارس.

با شروع فصل جسورانه برج حمل ، تمرکز شما به خانه شما معطوف می شود شنبه 29 اسفند. روز بعد ، یکشنبه 21 مارس، سیاره عاشقانه زهره وارد برج آتشین و چهارمین خانه خانه و خانواده شما می شود. شما آماده خواهید بود تا بر اساس تحقق ماه جدید خود اطمینان حاصل کنید که تا آنجا که ممکن است در خانه خوشحال باشید. به ویژه وقت آن رسیده است که در زندگی عاشقانه خود تغییراتی ایجاد کنید که در زندگی خانه شما نیز تأثیر بگذارد. فقط شما می دانید که آیا این به معنای پایان دادن به یک رابطه است تا دوباره مثل خود احساس کنید یا با یک شریک زندگی کنید. فرقی نمی کند چه چیزی باشد ، به یاد داشته باشید که شما لیاقت این را ندارید که در خانه خود چیزی جز امنیت و خوشبختی احساس کنید.

در ترازوی نفسانی و دهمین خانه وضعیت اجتماعی شما یک ماه کامل رسیده است یکشنبه ، 28 مارس. اقمار کامل برای تجلی عالی هستند. شاید ، به ویژه ، شما ممکن است بخواهید روی افشاگری های ماه جدید خود از اوایل این ماه تمرکز کنید. گوش دادن به شهود خود فوایدی دارد و شما همچنان به آنها بهره خواهید برد. ماه بعد میبینمت!

شما در حال حرکت در جهان به دلیل ماه کامل در دهمین خانه وضعیت اجتماعی خود هستید. اطمینان حاصل کنید که مژه های شما با ریمل درجه یک مطابقت دارند ریمل مژه و ابرو با حجم کامل جلو ، Fift Beauty ، لیفت و کرل ، 24 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک / جذابیت

می دانیم ممکن است بسیاری از شما در حال حاضر احساس نگرانی ، ترس یا انزوا کنید. اگرچه ستارگان پاسخی برای انبوه سالات در ذهن ما ندارند ، طالع بینی ممکن است حداقل در برخی موارد عدم اطمینان آسایش را فراهم کند. ما از شما می خواهیم که به یک یا همه این سازمان ها کمک مالی کنید اگر قادر باشید اگر نمی توانید ، راهنمای ایجاد کردیم راههایی که شما می توانید از جنبش BLM به غیر از نظر مالی پشتیبانی کنید.


داستانهای بیشتری در مورد طالع بینی بخوانید:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>