طالع بینی Capricorn آوریل 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیتی برج جدی.

آوریل مبارک ، برج جدی. در طول ماه مارس ، شما احتمالاً نگاهی طولانی به زندگی خانه خود انداخته اید و ممکن است در مورد فضای خود فکر کنید زیرا با روابط شما مطابقت دارد. به عنوان مثال ، ممکن است شما نزد شخصی زندگی کرده باشید یا به این فکر کرده باشید که بالاخره برای زندگی هم اتاقی مناسب هستید. وقتی پیام رسان مرکوری وارد برج حمل شجاع و خانه چهارم خانه و خانواده شما می شود شنبه ، 3 آوریل، شما تشویق می شوید که در مورد چگونگی اوضاع دوباره چک کنید. آیا لازم است فضای احساسی یا درک بیشتری در مورد استرس کاری که تحت آن هستید داشته باشید؟ اکنون زمان آن است که مسائل مربوط به خانه را از قفسه سینه خود خارج کنید. به یاد داشته باشید ، مجلس چهارم فراتر از محل سکونت فیزیکی شما ، اما افرادی که خانواده می نامید نیز حاکم است.

شما کسی هستید که به خودتان نیاز دارید ، برج جدی عزیز. این بدان معنا نیست که شما شرکا و دوستان خود را دوست ندارید ، فقط به این معنی است که برای شارژ مجدد به زمان تنها نیاز دارید. از ماه جدید استفاده کنید یکشنبه ، 11 آوریل انجام این کار فقط

هنگامی که ناهید ، سیاره عشق ، زیبایی و فراوانی وارد ثور سخت کوش و پنجمین خانه لذت شما می شود چهارشنبه 14 آوریل، شما اساساً در هوا قدم می زنید ، و آماده شستن کسانی هستید که با عشق دوستشان دارید. شما همیشه رسا ترین شریک زندگی نیستید ، Cap ، که می تواند عاشقان را متعجب کند که چه احساسی نسبت به آنها دارید. اما وقتی وارد شخصی می شوید ، کار را انجام می دهید. مطمئناً ممکن است متوجه هر لباس یا مدل موی جدید نشوید ، اما به موارد دیگری توجه کنید که واقعاً برای همسرتان مهم است و تلاش شما نتیجه می دهد. از این زمان برای جشن گرفتن عشق استفاده کنید و به فکر ایجاد یک شراکت باشید ، یا اگر مجرد هستید از یک لشکرکشی بپرسید.

فصل Sensual Taurus رسما آغاز می شود دوشنبه 19 آوریل. سیاره مسنجر عطارد نیز در این روز وارد برج ثور می شود و خانه 5 لذت شماست. این نکته را در مورد فراموش کردن مشاهده جزئیات کوچک به خاطر دارید؟ اکنون زمان آن است که برای رسا بودن بیشتر کار کنیم. حتی اگر نیازی به تحسین و تمجید نیست ، ممکن است له یا شریک زندگی شما باشد.

این توجه به جزئیات نتیجه خواهد داد. وقتی مریخ وارد مراقبت از سرطان و هفتمین خانه مشارکت شما می شود جمعه 23 آوریل، برای برخی از روابط جنسی گرم آماده شوید. در حالی که ممکن است در این حمل و نقل چند مشاجره عاشقانه داشته باشید ، فرصت های زیادی برای کار با رضایت این انرژی اضافی در اتاق خواب یا از طریق پیام های متنی تحریک کننده وجود دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>