طالع بینی ماهیان جولای 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیت ماهی ها.

خوش آمدید به ماه جولای ماهی. ماه گذشته ، سیاره حاکم نپتون به سمت عقب رفت و تمام کاری که می خواستید انجام دهید این بود که در آنجا بمانید و استراحت کنید. اما مراقب باشید که بیش از حد طولانی از حفره خارج شوید ، یا اینکه ممکن است حرکت برای پر کردن مجدد تقویم خود دشوار باشد. بر سه شنبه ، 6 ژوئیه، عطارد پر سر و صدا در جوزا با یک نپتون رویایی ، که در علامت عقب مانده است ، یک مربع دور (جنبه ای نامطلوب) است. ممکن است خودتان را بیش از حد در حال تجزیه و تحلیل متون یا اخطارهایی که دوستانتان در مورد شما فراموش کرده اند بیابید. با دعوت از چند نفر از عزیزان برای صرف شام یا بهتر از آن ، بیرون آمدن از خانه ، با این نگرانی ها مقابله کنید. ماه جدید (که نمایانگر شروع تازه است) در مراقبت از سرطان جمعه 9 جولای، شب مناسبی برای جمع شدن با نزدیکترین افراد به شماست.

شما احساس می کنید که از طریق معاشرت احیا شده اید و آماده هستید که وقتی پیام رسان عطارد نیز وارد سرطان می شود ، این خوش بینی را به کار ببرید یکشنبه ، 11 ژوئیه. آخرین باری که کسی به شما یادآوری کرد که چه صیداتی هستید ، ماهی ها کی بود؟ این حمل و نقل به شما شجاعت می دهد تا آنچه را می خواهید بگویید (و در نتیجه رابطه جنسی گرم یا خرما برقرار کنید). وقتی ستاره دنباله دار Chiron ، معروف به “التیام دهنده زخمی” ، در قوچ قوسی به عقب می رود ، احساساتی می شوید پنجشنبه ، 15 جولای. با دوستان یا درمانگر خود اعلام حضور کنید ، اما به یاد داشته باشید که پر شدن از احساس خوب نیست. شما یک ماهی هستید ، بالاخره! عزیزان شما از عمق احساسی شما قدردانی می کنند.

هنگامی که ناهید ، سیاره عاشقانه ، وارد یک برج مقدس و هفتمین خانه مشارکت شما می شود چهارشنبه 21 ژوئیه، ممکن است رابطه ای که برای شما مهم است بالا برود. می توانید گفتگوهای احساسی بزرگی داشته باشید و همچنین شب های خرما راحت و بحث های احمقانه ای داشته باشید. از این گذشته ، شما مستحق تفریح ​​هستید ، ماهی ها. مدتی است که همه چیز احساس سنگینی می کند ، اما وقتی فصل شادی لئو آغاز می شود پنجشنبه 22 جولای، وقت آن است که اگر می توانید نگرانی های خود را کنار بگذارید و در زمان حال زندگی کنید. در ماه کامل در دلو خارج از مرکز به مهمانی بروید (البته با خیال راحت!) جمعه 23 جولای. این یک شب ایده آل برای بیرون آمدن خود اولیه است.

شما یکی از دوست داشتنی ترین علائم زودیاک هستید و عمق احساسی شما یکی از بهترین ویژگی های شماست. اما در طول یک سال گذشته ، افرادی که به شما اعتماد کرده اند ممکن است فراموش کرده باشند که بعضی اوقات نیاز شما را بپرسند. برای اولویت بندی خود از فصل پر زرق و برق لئو استفاده کنید. هنگامی که سیاره ارتباطات عطارد وارد لئو می شود سه شنبه ، 27 جولای، احساس اعتماد به نفس خواهید کرد. به طور خاص ، شما با دوستان و خانواده خود حد و مرز تعیین می کنید و به خود اجازه می دهید که بر روی خود تمرکز کنید. از آنجا که جولای برای زندگی عاشقانه شما بسیار خارق العاده است ، نگران نباشید ، شما تنها نخواهید بود. از عشق لذت ببرید و در ماه اوت خود را ببینید.

جولای شما را در میهمانی و ماندن در آغوش می بیند. برای همه ماجراهای خود ، آرایش چند منظوره را در کنار خود داشته باشید: Live Tented Huestick ، ​​24 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

حسن نیت ارائه می دهد از مارک / جذابیت: رزماری دوناهو


بیشتر بخوانید داستان های طالع بینی:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>