طالع بینی ماهیان آوریل 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیت ماهی ها.

به آوریل خوش آمدید ، ماهی! ماه گذشته از شما خواسته بود که سر و صدا کنید ، وسایل سابق خود را بیرون بریزید و برای چیزهای جدید افسانه ای در زندگی خود جا باز کنید. وقتی پیام رسان مرکوری وارد برج حمل برجسته جسورانه و خانه دوم صاحبان شما می شود ، ممکن است فقط این شجاعت را به شما بدهد که پول بیشتری در محل کار خود بخواهید یا درخواست کار جدید کنید. عطارد زودرنج ، باهوش و سریع حرکت می کند. بسیاری از ما در طی همه گیر شدن کار یا پول خود را از دست داده ایم ، اما این حمل و نقل این امکان را دارد که هم پول نقد و هم فرصت های جدید را بهمراه داشته باشد. ماه جدید را در برج حمل بچرخانید یکشنبه ، 11 آوریل به عنوان روزی برای انتظار خبرهای خوب

ونوس ، سیاره عاشقانه ، سپس وارد برج ثور حسی و خانه سوم ارتباطات شما می شود چهارشنبه 14 آوریل. طی چند هفته گذشته ، وقتی صحبت از زندگی عاشقانه شما می شود ، ممکن است چند دست انداز در جاده داشته باشید. ممکن است درگیری هایی با شریک زندگی شما وجود داشته باشد ، یا اینکه برخی از سیگنال های مختلف را از لشکر خود دریافت کرده اید. این حمل و نقل به شما کمک می کند تا ارتباطات نادرست را مرتفع کرده و نگرانی هایی را که مانع از زندگی عاشقانه شما می شوند برطرف کنید. این کار همچنین جادوی خود را درمورد دیگران نیز انجام می دهد ، بنابراین اگر در یک قرار ملاقات از شما خواسته شده است یا اینکه یک شریک زندگی جدید احساس آنها را به شما می گوید تعجب نکنید.

فصل مجلل ثور در آغاز می شود دوشنبه 19 آوریل. شما استاد اوقات فراغت هستید ، ماهی ها ، و این معمولاً اوقات خوشی را برای شما رقم می زند. شما فواید مراقبت از خود و مراقبت از خود را درک می کنید. با لذت بردن از میان وعده های مورد علاقه خود یا ماندن در رختخواب در کنار یک معشوق ، به خود عادت کنید. سیاره ارتباطی عطارد نیز در این تاریخ وارد برج ثور و سومین خانه ارتباطی شما می شود. بیشتر سو mis تفاهمات شما از طبیعت بلاتکلیف شما ، ماهی های شیرین ناشی می شود. اما با تمام این عشق و توجه در بخش ارتباطات نمودار شما ، آوریل قول می دهد که به رفع هرگونه اختلاف نظر با عزیزان کمک کند.

سیاره جنگجو مریخ وارد سرطان رمانتیک و پنجمین خانه لذت شما می شود جمعه 23 آوریل. مریخ بیانگر صفاتی مانند انرژی جنسی و پرخاشگری است و همراه با انرژی شیرین عطارد در توروس ، این انتقال نشان می دهد که شما قادر خواهید بود کیک خود را نیز بدست آورید و آن را بخورید. رابطه جنسی کثیف و به دنبال نوازش های شیرین؟ بله لطفا. در اعماق زندگی خود اشتیاق شما به مشارکت است که هم نیازهای عاطفی و جسمی شما را برآورده می کند و هم لیاقت آن را دارید.

از ماه کامل در عقرب سکسی استفاده کنید دوشنبه ، 26 آوریل، برای ایجاد عشق اگر مجرد هستید یا جدا از شریک زندگی خود هستید ، به یاد داشته باشید که استمنا or یا رابطه جنسی مجازی کاملاً مهم است. وقتی صحبت از عشق و رابطه جنسی می شود ، گاهی اوقات اجازه می دهید ناامنی های شما مانع آنچه که لیاقت آن را دارید ، شوید. وقتی پلوتو ، سیاره مرگ و تولد دوباره ، سال عقب مانده سالانه خود را آغاز می کند سه شنبه ، 27 آوریل، شما نشانه ای از جهان می گیرید تا آن افکار ناخوشایند را کنار بگذارید. سعی کنید با مانتراهایی مانند “من لیاقت عشق را دارم” کار کنید تا ارزش خود را به خود یادآوری کنید. میبینمتون

در حالی که مشغول پول گرفتن و عشق ورزیدن هستید ، ممکن است مراقبت از پوست را فراموش کنید. از یک مرطوب کننده قابل اعتماد استفاده کنید که همه کارها را انجام می دهد: مرطوب کننده صورت Maapilim از جعبه زیبایی آوریل ، 28 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک / جذابیت


داستانهای بیشتری در مورد طالع بینی بخوانید:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>