طالع بینی قوس ژوئن 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

ستاره ها مشغول هستند یکشنبه ، 30 خرداد. تعدادی گل در موهای زیبا قرار دهید ، زیرا این انقلاب تابستانی است. این روز نه تنها طولانی ترین روز سال است بلکه تعطیلاتی جادوگری است که قدرت خورشید را جشن می گیرد و تمایل به رقص دارد. اگر دوستانتان واکسینه شده و میهمانی را با خیال راحت به مهمانی می اندازند ، برای جشن گرفتن این مراسم ، دور هم جمع شوید. شما همیشه بهترین مهمانی ها را برگزار می کنید ، ساگ. این تاریخ همچنین شروع فصل وفادار سرطان است ، و دلیل دیگری برای دعوت از سوار شدن یا مرگ شما فراهم می کند. شما همچنین می توانید در بیرون جشن بگیرید تا واقعا از یک روز خاص نهایت استفاده را ببرید.

سیاره حاکم شما ، مشتری خوش شانس ، نیز روند بازگشت به عقب را آغاز می کند یکشنبه ، 30 خرداد در ماهیها و خانه چهارم خانه و خانواده شما. از آنجا که مشتری تحت حاکمیت شما قرار دارد ، این عقب ماندگی بیش از دیگران بر شما تأثیر خواهد گذاشت. گاهی اوقات احساس می شود که اتفاقات خوبی برای شما افتاده است ، ساگ ، اما در حالی که این سیاره عقب مانده است ، زندگی کمی متفاوت به نظر می رسد. در اطراف محل زندگی و کسانی که با آنها زندگی می کنید تغییرات بزرگی مشاهده خواهید کرد (ممکن است در این مدت با یک شریک زندگی کنید یا به خانه جدیدی بروید) اما این کار از طریق سخت کوشی و ارتباط برقرار خواهد شد. هنگامی که مشتری بعداً در همان سال به عقبگرد خود پایان می دهد یکشنبه هفدهم اکتبر در دلو و سومین خانه ارتباطی خود ، خواهید فهمید که فقط خوش شانس نیستید ، بلکه در درخواست آنچه می خواهید مهارت دارید. هرگز از وکالت برای خود دست نکشید.

عطارد مستقیماً ادامه می یابد سه شنبه 22 ژوئن، اجازه می دهد تا ارتباط راحت تر جریان یابد. این امر همچنین باید به خارج شدن از ذهن شما کمک کند. سپس، پنجشنبه ، 24 ژوئن یک ماه کامل روشن در برج جدی کوشا به ارمغان می آورد که خانه دوم شما را روشن می کند. اقمار کامل اوقات قدرتمندی برای تجلی هستند ، بنابراین انتظار داشته باشید که در مورد یک پروژه حرفه ای عزیز قلب شما خبرهای خوبی بشنوید.

Dreamy Neptune همچنین در ماهی ها و خانه چهارم خانه و خانواده شما از عقب مانده است جمعه 25 ژوئن به چهارشنبه ، اول دسامبر. این ماه ها ممکن است برای شما کمی طوفان آور باشد ، قوس قوی ، زیرا هر سیاره ای که در طول این واپس گرایی از طریق نشانه شما عبور کند ، جنبه سختی برای نپتون خواهد داشت. با این حال ، خلاقیت شما احتمالاً افسارگسیخته خواهد ماند ، بنابراین بر ایجاد شاهکار بعدی خود تمرکز کنید. به هرحال باید یک نکته را مراقب باشید: واپسگرایی نپتون توهمات را از ما دور می کند و چون در بخش اصلی نمودار شما اتفاق می افتد ، برای چیزی مثل یک هم اتاقی آماده شوید تا رنگ های واقعی خود را نشان دهد یا مجبورید برای اجاره مجدد مذاکره کنید.

ژوئن پرمشغله با حرکت سیاره عاشق ونوس به حرکت در می آید ، این بار به لئو پررنگ و خانه فلسفه 9 خود می رود یکشنبه 27 ژوئن. اگر در اوایل ماه توصیه کیهانی را دنبال کرده اید که نشخوار روابط گذشته را متوقف کنید ، این انتقال نشان می دهد که یک عاشقانه تغییر دهنده زندگی می تواند در شما را بکشد. ساگ ماجراجو آن را باز کن! جولای می بینمت

ژوئن از شما می خواهد که زندگی خود را کنترل کنید و آنچه می خواهید را بخواهید. با استفاده از این ماسک معدنی شفاف ، این موضوع را به روال مراقبت از پوست خود گسترش دهید: ماسک معدنی سفالی روشن کننده اسپا از جذابیت جعبه زیبایی ، 23 دلار (اکنون خرید کنید)

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک / جذابیت


بیشتر بخوانید داستان های طالع بینی:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>