طالع بینی قوس مه 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا مشخصات شخصیتی قوس.

ماه مبارک ، سگ سکسی! ماه گذشته به شما یادآوری کرد که آسیب پذیری نقطه ضعفی نیست. این از سالم تر از پر کردن احساسات است. بر دوشنبه ، 3 مه، سیاره ارتباطات عطارد وارد جوزا کاریزمایی و خانه هفتم مشارکت شما می شود. سپس ، در شنبه 8 مه، سیاره عاشقانه زهره به عطارد پیوست و همچنین وارد جوزا و هفتمین خانه مشارکت شما می شود. این یعنی چی؟ خوب ، این خبر خوبی برای زندگی عاشقانه شما است ، و این نشانه این است که اگر بخواهید در آنجا قرار می گیرید ، وارد یک رابطه می شوید یا یک مشارکت فعلی را تراز می کنید. با این حال ، شما برای استقلال خود نیز ارزش قائل هستید و لازم است به یاد داشته باشید که اگر این مواردی هستند که بدنبال آن هستید ، از نظر احساسی در دسترس خود باشید. اعتماد به نفس شما بخشی از جذابیت شما است ، اما روابط نزدیک به صمیمیت احساسی نیاز دارد ، بنابراین در صورت امکان دیوارهای خود را پایین بیاورید.

سه شنبه ، 11 مه در برج ثور و ششمین خانه بهداشت شما یک ماه جدید به ارمغان می آورد. قمرهای جدید شروع جدیدی را رقم می زنند ، بنابراین از این شب استفاده کنید و در یک برنامه سلامتی شرکت کنید که سلامت روان و نیازهای زیبایی شما را کانون قرار می دهد. شما لیاقت این را دارید که احساس خوبی داشته باشید.

سیاره حاکم شما ، مشتری سعادتمند ، وارد ماهی های روانی و چهارمین خانه خانه و خانواده شما می شود پنجشنبه ، 13 مه. این حمل و نقل در واقع تبدیل رویاها به واقعیت است و شاید به خصوص برای شما ، قوس ، بسیار قدرتمند باشد. این حمل و نقل به شما کمک می کند تا با یک شریک زندگی کنید ، خانه ای بخرید ، بچه دار شوید یا هرگونه نیاز را که احساس می کنید زندگی خانه شما از دست رفته است پر کنید.

خورشید از روز به جوزا ، پروانه اجتماعی زودیاک وارد می شود پنجشنبه ، 30 اردیبهشت. زندگی اجتماعی اکثر افراد با رسیدن هوای گرم و واکسیناسیون در حال تغییر است. به عنوان کماندار زودیاک ، شما احتمالاً ذره ذره ذره ذره گرفته اید تا به آنجا بازگردید. با این حال ، بازگشت به حالت عادی ممکن است سخت باشد ، زیرا همه ما در سال گذشته تجربه های زیادی داشته ایم. تقریباً در همین زمان ، کیوان ساز قانون از عقب مانده حرکت می کند یکشنبه 23 مه به یکشنبه ، 10 اکتبر. این واپسگرا از شما می خواهد مرزهای خود را شناسایی کرده و در مورد معاشرت به آنها پایبند باشید. ایمن بمانید و به خود فرصت دهید تا دوباره تنظیم شود.

تاکنون ، ماه مه خوشبختی و خبرهای خوبی به خصوص در خانه شما و زندگی عاشقانه به ارمغان آورده است. با این حال ، روزی که ممکن است مقداری انرژی آشفته داشته باشد ، ماه کامل و ماه گرفتگی در نشانه شما است چهارشنبه ، 26 مه. گرفتگی می تواند درام غیر منتظره ای را به همراه داشته باشد. از این روز برای پیچیدن انتهای شل در محل کار استفاده کنید ، اما هیچ پروژه بزرگ جدیدی را شروع نکنید. سپس عطارد رو به عقب می رود شنبه ، 29 مه، باعث تأخیرهای معمول در سفر و ارتباطات می شود. برای جلوگیری از هرج و مرج ، بررسی مجدد ایمیل و متن ، همچنان در مسیر خود باقی بمانید و با افتادن برای سابق که ممکن است دوباره ظاهر شود ، خوبی های جدید زندگی خود را خراب نکنید. از برکات خود لذت ببرید و در ماه ژوئن شما را ببینیم!

ماه جدید از شما می خواهد که روال مراقبت از پوست خود را دوباره شارژ کنید. این کرم لوکس صورت را که به سختی شما کار می کند امتحان کنید: کرم غنی Augustinus Bader ، موجود در ماه مه جذابیت جعبه زیبایی ، 23 دلار (اکنون خرید کنید)

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

حسن نیت ارائه می دهد از مارک / جذابیت: رزماری دوناهو


بیشتر بخوانید داستان های طالع بینی:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>