طالع بینی قوس مارس 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 از نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا مشخصات شخصیتی قوس.

به مارس خوش آمدید ، قوس. در پایان ماه فوریه ، زندگی عاشقانه خود را تسطیح کردید ، خواه این به معنای امتحان قرارهای مجازی باشد و یا بیان خواسته های درونی خود به یک شریک زندگی. بر چهارشنبه ، 3 مارس، سیاره جنگنده مریخ وارد معاشرت جوزا و هفتمین خانه مشارکت شما می شود. شما از کلمات خسته شده اید ، سگ سکسی. شما آماده عمل هستید مریخ بر انرژی جنسی حاکم است ، بنابراین این حمل و نقل نشان می دهد که شما با مراحل برنامه ریزی تمام شده و آماده اید که همه چیز را به حرکت در آورید. این ممکن است به عنوان چیزی از اولین قرار ملاقات در خارج از منزل تا حتی یک پیشنهاد ازدواج آشکار شود.

سپس ، یک ماه جدید تاریک در ماهی های روانی و چهارمین خانه خانه و خانواده شما وجود دارد شنبه ، سیزدهم مارس. شما بزرگتر از زندگی هستید ، اما نفس نفس شما نیز همین است. این کیفیت زندگی مهمانی را برای شما رقم می زند ، اما همچنین به همین دلیل است که می توانید مستعد حسادت شوید. در بعضی مواقع ، به خصوص در همه گیر شدن بیماری ، فراموش می کنید که چقدر خوب است. برای ورود به یک ذهنیت شکرگزارانه تر ، از این ماه شهودی ، که آغازگرهای جدیدی است ، استفاده کنید. کار با یک درمانگر ، شروع یک تمرین مدیتیشن یا به راحتی ذکر کردن آنچه که از آن سپاسگزار هستید قبل از خواب شبانه را در نظر بگیرید.

فصل برج حمل از آغاز می شود شنبه 29 اسفند. روز بعد، یکشنبه 21 مارس، سیاره عاشقانه زهره نیز به این نشانه آتشین وارد می شود و خانه 5 لذت شما را روشن می کند. گرچه ممکن است یک هفته یا حدوداً پیش از این نسبت به خود احساس کمی اطمینان داشته باشید ، اکنون زمان آن است که سوگند خود را پس بگیرید. تمرین قدردانی شما قبلاً نتیجه داده است. خواه ماندن در رختخواب برای ماراتن های جنسی با شریک زندگی خود و یا خرید یک ویبراتور مجلل جدید ، این انتقال نشان می دهد که زندگی جنسی شما جشن گرفته می شود.

مارس با یک ماه کامل روشن در ترازوی نفسانی و یازدهمین خانه دوستانه شما شروع به خاموش شدن می کند یکشنبه ، 28 مارس. شما ذاتاً جاه طلب هستید و این هرگز تغییر نخواهد کرد ، اما ممکن است لازم باشد هر چند وقت یک بار در آنجا حضور داشته باشید. این ماه از شما می خواهد که تمام عشق های اطراف خود را ، خواه از طرف عاشقان ، خانواده یا دوستانتان ، متوقف کرده و متوجه آن شوید. حتماً به آنها بگویید که چقدر از آنها قدردانی می کنید. در امان باشید و ماه آینده شما را می بینیم!

تمرین قدردانی خود را با این مجله مجلل و مناسب برای سلطنت Sag عمیق تر کنید: Slept Gratitude Journal ، 28 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک / جذابیت

می دانیم ممکن است بسیاری از شما در حال حاضر احساس نگرانی ، ترس یا انزوا کنید. اگرچه ستارگان پاسخی برای انبوه سالات در ذهن ما ندارند ، طالع بینی ممکن است حداقل در برخی موارد عدم اطمینان آسایش را فراهم کند. ما از شما می خواهیم که به یک یا همه این سازمان ها کمک مالی کنید اگر قادر باشید اگر نمی توانید ، راهنمای ایجاد کردیم راههایی که شما می توانید از جنبش BLM به غیر از نظر مالی پشتیبانی کنید.


داستانهای بیشتری در مورد طالع بینی بخوانید:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>