طالع بینی قوس جولای 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیتی قوس.

به ژوئیه خوش آمدید ، سکسی قوس! ماه گذشته از شما خواسته است که سعی کنید در زمان حال زندگی کنید. ساگ زمان زیادی برای ادامه درمان درد قدیمی وجود خواهد داشت ، اما ابتدا اطمینان حاصل کنید که تقویم خود را برای ماه جدید در سرطان پاک کنید جمعه 9 جولای. قمرهای جدید زمان هایی برای شروع تازه است و این قدمت توجه شما را به خانه خود معطوف می کند. اگر حرکتی را در نظر داشته اید ، شاید زمان آن رسیده باشد که به تحقق آن بپردازید ، یا به دنبال تغییر رنگ و تازه سازی فضای فعلی خود باشید. اما قبل از اینکه تصمیمی تکانشی بگیرید ، از ماه جدید برای مراقبه در مورد آنچه در محیط خانه خود دارید استفاده کنید.

در طالع بینی ، یک دنباله دار مهم به نام Chiron وجود دارد که به آن “درمانگر زخمی” نیز گفته می شود. این در علامت آتش نشان دیگری که در برج آتش روشن است ، وارونه است پنجشنبه ، 15 جولای، از همه ما می خواهیم که زخم های قدیمی را دوباره مرور کنیم و بهبود دهیم. شما خوب می توانید ضربه خود را پنهان کنید ، ساگ ؛ شما دوست ندارید هر چیزی را که احساس می کنید به عنوان ضعف شناخته می شود نشان دهید. اما هرچه احساسات خود را بیشتر جمع بندی کنید ، مدت بیشتری بر روی شما تأثیر می گذارد. از این زمان برای شروع رها کردن احساس گناه و شرم در مورد روشی که ممکن است در روابط گذشته اداره کرده اید استفاده کنید. شما در آن زمان بهترین تلاش خود را انجام دادید. دیگر هیچ خودآزارگری مخفی

ونوس ، سیاره عشق ، زیبایی و پول ، با مسئولیت پذیری مسئول در virgo است چهارشنبه 21 ژوئیه، توجه خود را به زندگی حرفه ای خود معطوف کنید. شما برای کاری که انجام می دهید سزاوار شناخت هستید و ستاره ها نشان می دهند که در شرف دستیابی به آن هستید. شما سخت کوش ، بلند پرواز و خلاق هستید. انتظار تمجید از رئیس خود یا شخصی را که در زمینه کاری خود احترام می گذارید داشته باشید. و اگر به بهانه ای برای جشن گرفتن موفقیت های خود نیاز دارید ، روز بعد لئو از روز دیگر آغاز می شود پنجشنبه 22 جولای. مواظب باش ساگ ، لئو دوست دارد تقریباً به اندازه شما مهمانی کند. آیا شما جرات دارید که در طول فصل شیرها را در طبقه رقص برتر کنید؟ امتحان کن.

چه تازه وارد صحنه دوست یابی باشید و چه جرقه را در یک رابطه طولانی مدت زنده نگه دارید ، ماه کامل را در دلو روشن کنید جمعه 23 جولای، تاریخی برای یادآوری به انرژی دگرگونی دلو ضربه بزنید و یک رستوران جدید ، یک پیک نیک در پارک یا حتی چیزهایی مانند اسکیت غلتک امتحان کنید. هدف این است که در جهان خارج شوید و از عجیب بودن لذت ببرید! ساگ ، چنین جنبه ماجراجویانه ای دارید ، آن را به رخ بکشید. ماههای کامل اوقات اولیه هستند ، بنابراین اگر قرار ملاقات شما در رابطه جنسی تمام می شود ، انتظار ارگاسم زیادی را داشته باشید.

سیاره حاکم شما ، مشتری خوش شانس ، از آن زمان در ماهی های رویایی عقب مانده است یکشنبه ، 30 خرداد. اکنون مشتری رو به عقب به سمت دلو مستقل حرکت می کند چهارشنبه ، 28 ژوئیه. من می دانم که دیگر گفتم که دیگر خودزنی نیستم ، ساگ ، اما این انتقال به شما فرصتی می دهد تا هرگونه اقدام اشتباه در یک سال گذشته را انجام دهید. بنابراین ، اگر واقعاً به کسی بدهکار هستید که عذرخواهی کند ، اکنون زمان مناسبی برای بزرگتر بودن و دادن آن خواهد بود. شما می توانید آن را انجام دهید! در ماه آگوست می بینیم

هنگامی که فصل معاشقه لئو آغاز می شود ، می خواهید ابروهایی داشته باشید که آن چشمان ارتباطی را قاب کنند: مداد ابرو جهانی Winky Lux از جذابیت جعبه زیبایی ، 23 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

حسن نیت ارائه می دهد از مارک / جذابیت: رزماری دوناهو


بیشتر بخوانید داستان های طالع بینی:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>