طالع بینی قوس آوریل 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیتی قوس.

به آوریل خوش آمدید ، قوس! شما یک علامت بلند پروازانه هستید که می تواند بسیاری از کارها را همزمان انجام دهد. با این حال ، می توانید آنقدر مشغول باشید که فراموش کنید نگاهی به همه چیزهای خوب زندگی خود بیندازید. ماه گذشته ، ممکن است شما یک تمرین سپاسگزاری را شروع کرده باشید تا به خود یادآوری کنید که در آن حضور داشته باشید. اکنون ، آماده شوید تا زندگی گرم جنسی را به لیست آنچه از آن سپاسگزار هستید اضافه کنید. بر شنبه ، 3 آوریل، سیاره ارتباطات عطارد وارد نشان آتش نشان برج حمل می شود و پنجمین خانه لذت شما را روشن می کند. جنسهای بخار ممکن است فقط در راه شما باشند. برخی از برهنه ها را برای کسانی که از آنها قدردانی می کنند بجا آورید یا از صحبت های کثیف برای تکان دادن اوضاع در اتاق خواب استفاده کنید.

این که آیا شروع یک پرواز جدید است یا رها کردن رنجش ها در روابط فعلی شما ، یک شروع تازه خوشامدگویی در زندگی عاشقانه شما در ماه جدید در Aries در آغاز می شود یکشنبه ، 11 آوریل. اندکی بعد ، سیاره عاشق ونوس وارد برج ثور و خانه ششم سلامت شما می شود چهارشنبه 14 آوریل. سلامت روان و سلامت روابط شما به هم پیوند دارد ، قوس. خودمراقبتی فقط مربوط به شما نیست. با مراقبت از خود ، از پیوندهای خود با دیگران مراقبت می کنید.

یک لیوان شراب بریزید و دنج باشید زیرا فصل مجلل ثور آغاز می شود دوشنبه 19 آوریل. Messenger Mercury نیز در این تاریخ وارد برج ثور و خانه ششم بهداشت شما می شود. اگر قبلاً نیستید ، شروع به کار با یک درمانگر کنید. شما یک نشانه غرور آفرین هستید ، و این گاهی اوقات به عنوان تمایل به پنهان کردن زخم های جنگ خود نشان می دهد. اما مهم است که تشخیص دهیم آسیب پذیری شما را ضعیف نمی کند. در واقع ، این یک عنصر مهم برای روابط موفق است. یک متخصص بهداشت روان می تواند به شما کمک کند تا تروما ، کینه ها را باز کنید و کلماتی را برای بیان نیازهای خود به دیگران پیدا کنید.

سیاره جنگجو مریخ سپس وارد سرطان احساسی و هشتمین خانه جنسی ، مرگ و تحول شما می شود جمعه 23 آوریل. با تکرار مضامین بالا ، این انتقال اهمیت یادآوری را به شما یادآوری می کند ، که می تواند یک تغییر بزرگ برای کسی باشد که قبلاً چیزهایی را که به نظر شما نقاط ضعف است پنهان کند. پیام ساده است. بیاموزید که احساسات خود را ابراز کنید یا خطر بیگانگی دوستان و شرکا را به خطر بیندازید.

ماه کامل را در عقرب سپری کنید دوشنبه ، 26 آوریل با دوستداران یا دوستان معتمد ، حتی اگر مجبور باشید این کار را بکنید. در این روز احساسات بالا می رود و شما کسی هستید که در اطراف دیگران پیشرفت می کند. لازم نیست جدی و جدی باشید – می توانید ماه کامل را با ترک جوک و خندیدن بگذرانید. فقط احساسات خود را پایین نگیرید.

اگر می خواهید احساسات را سرکوب کنید ، پلوتو وارونه ، که از همان آغاز می شود سه شنبه ، 27 آوریل، آنها را به هر حال به نور خواهد آورد. این سیاره نیمه سال عقب مانده است و زمانی است که از ما خواسته می شود پوست خود را به نفع نسخه تکامل یافته خود ترسیم کنیم. هر چه بیشتر مقاومت کنیم ، احساسات غیر قابل قبول ما بیشتر ما را کنترل می کنند. از بین بردن این احساسات با این حال برای شما طنین انداز است و از احساس این احساسات عمیق نترسید. میبینمتون

تو علامت سرگردانی هستی ، ساگ هنگامی که با خیال راحت در حال حرکت هستید ، از این پالت سایه چشم برای ایجاد جلوه ای براق استفاده کنید: پالت سایه سایز Chella La Vie Travel، 20 دلار (اکنون خرید کنید)

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک / جذابیت


داستانهای بیشتری در مورد طالع بینی بخوانید:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>