طالع بینی طوفان مه 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا مشخصات شخصیتی ثور.

به مه خوش آمدید ، شیرین ثور. ماه گذشته ، هنگامی که احساسات سختی را پشت سر گذاشتید ، برای خودتان کمی وقت گذاشتید. از آنجا که سیاره حاکم شما ناهید زیبا است ، شما برج مراقبت از خود ، ثور هستید. اما هنگامی که سیاره عطارد ارتباط برقرار می کند جوزا پچ پچ در دوشنبه ، 3 مه، خانه دوم مالکیت خود را روشن کنید ، شما آماده کسب درآمد هستید. به دلیل روشی که اقتصاد بر همه گیری تأثیر گذاشته است ، بسیاری از ما دچار عقب گرد مالی شدیم. با این حال ، بسیاری از ما همچنین درگیر رابطه خود با پول و سرمایه داری به عنوان یک کل هستیم. اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، ممکن است وقت آن باشد که از خود بپرسید آیا به درستی برای وقت خود جبران می شوید یا خیر. این حمل و نقل به شما کمک می کند ارزش خود را بپرسید.

زهره همچنین وارد جوزا و خانه دوم صاحبان شما می شود شنبه 8 مه. این حمل و نقل مفید گرد و غبار پریا را در سراسر صندوق ورودی حرفه ای شما پاشیده است. اگر منتظر زمان مناسب برای درخواست یک کار جدید یا درخواست آن افزایش بودید ، اکنون این کار است. از ماه جدید در علامت خود استفاده کنید سه شنبه ، 11 مه، تا مراقب اهداف خود باشید. در حال تحقق آنها را تجسم کنید.

سیاره خوش شانس مشتری از امروز وارد ماهی های رویایی می شود پنجشنبه ، 13 مه. با دنبال کردن موضوع بالا ، این حمل و نقل به شما کمک می کند تا رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید. آنچه را که می خواهید در یک ژورنال بنویسید یا صفحه خلق و خوی ایجاد کنید. آیین ها به ما کمک می کند تا از خواسته های خود آگاه شویم و آنها را به عمل تبدیل کنیم – این قدرت جادوگری است.

فصل Flirty Gemini سپس آغاز می شود پنجشنبه ، 30 اردیبهشت. هر وقت می توانید بخوابید ، زیرا تقویم های اجتماعی و تقویمی شما در شرف رزرو است. فقط مطمئن شوید که در مدت زمان کافی برای مراقبت از خود به کار خود ادامه می دهید. حتی اگر هنوز این را فهمیده نباشید ، کی کیوان سختگیرانه از یکپارچه به عقب می رود یکشنبه 23 مه به یکشنبه ، 10 اکتبر، شما تحت فشار قرار خواهید گرفت تا یاد بگیرید چگونه یک زندگی شکوفا اجتماعی را با نیازهای عاطفی خود متعادل کنید. علائم زمین به دلیل زمین بودن شناخته شده است ، ثور ، اما شما همچنان مستعد اضطراب هستید و برای باز کردن مغز خود به زمان کافی نیاز دارید.

یک ماه کامل ماه گرفتگی و ماه گرفتگی در قوس برجسته است چهارشنبه ، 26 مه. نور ماه ممکن است یک محیط ایده آل برای درخواست کار کردن شما یا نوشتن و برنامه ریزی قبلی برای ارسال ایمیل برای درخواست پول بیشتر از رئیس شما به نظر برسد ، اما گرفتگی ها اوضاع آشفته ای است. مردم ممکن است در لبه باشند و ممکن است تغییراتی غیر منتظره رخ دهد. بهتر است از این روز برای استراحت و مراقبت از انتهای شل استفاده کنید. اعتماد کنید که وقتی همه چیز حل شد وقت برای انجام کارهایی که می خواهید وجود خواهد داشت و لحظه ای را بخوابید تا کمی بیشتر بخوابید یا در تلویزیون عقب بروید.

ماه با شروع عطفی با عطارد به پایان می رسد شنبه ، 29 مه. مردم تمایل دارند که با شنیدن عطارد رو به عقب عقب بیفتند ، اما از برج ثور قوی نمی ترسند. شما بسیاری از اینها را تجربه کرده اید و همیشه در سطح بالایی قرار دارید. فقط ایمیل ها را دو بار بررسی کنید و موارد سمی خود را مسدود کنید. ماه بعد میبینمت!

مه حرکات پولی به همراه دارد. برای هر تماس مهم زوم مانند یک رئیس با رنگ لب قدرت به نظر برسید: رژ لب مایع Josephine Cosmetics Tiphaine ، موجود در ماه مه جذابیت جعبه زیبایی ، 23 دلار (اکنون خرید کنید)

تمام محصولات برجسته در Allure توسط ویراستاران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

حسن نیت ارائه می دهد از مارک / جذابیت: رزماری دوناهو


بیشتر بخوانید داستان های طالع بینی:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>