طالع بینی طالع آوریل 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیتی ثور.

به آوریل خوش آمدید ، ثور! در اواخر ماه مارس ، شما ممکن است با احساسات سختی درگیر شده باشید تا در مسیر رسیدن به بهترین خود باشید. اکنون ، هنگامی که سیاره عطارد وارد برج حمل برجسته و برج دوازدهم خانه ناخودآگاه شما می شود شنبه ، 3 آوریل، شما احساس تقویت و آمادگی لازم برای ادعای نیازهای خود را دارید. این می تواند به معنای گفتگو با یک درمانگر ، گفتن شریک زندگی شما باشد که واقعاً چه چیزی را در رختخواب می خواهید و یا درخواست کارمزدی که شایسته شماست از کارفرما است.

در طول ماه جدید ، که نشان دهنده آغاز است ، در یکشنبه ، 11 آوریل، نیازهای شما زنده می شوند. این ماه جدید همچنین در برج قاطع مصمم و خانه 12 ناخودآگاه شما اتفاق می افتد. از آنجا که این زمان شروع تازه ای است ، ممکن است مکالمه هایی که هفته گذشته انجام داده اید به ثمر بنشیند. اما به یاد داشته باشید ، اگر نپرسید به آنچه می خواهید نمی رسید. شما بعضی اوقات به لجبازی مشهور هستید و این لازم نیست چیز بدی باشد. نترسید که خودتان را ثابت نگه دارید.

سیاره حاکم شما ، زهره عاشقانه ، به نشانه ورود شما می آید چهارشنبه 14 آوریل. شما وفادار ، نفسانی و سخت کوش هستید. اما طبیعت ثابت شما باعث نمی شود در برابر اضطراب مصون باشید. در حقیقت ، گاهی اوقات ، می توانید با بهترین آنها بیش از حد فکر کنید. با این حال ، در این مدت ، می توانید در مورد وضعیت رابطه خود ، چه مجرد و چه شریک زندگی ، آرام باشید. ممکن است هر روز عالی نباشد ، اما در مسیر درستی قرار دارید. برای ادامه کار از آن طبیعت مصمم خود استفاده کنید. تغییرات بزرگ و مثبتی در پایان ماه در انتظار شماست.

سپس ، شامپاین ، کیک و صفحه پنیر را بیرون بیاورید زیرا فصل تاج شروع می شود دوشنبه 19 آوریل. در همین تاریخ ، پیام رسان مرکور وارد علامت شما می شود که به شما کمک می کند با نیازهای خود ارتباط برقرار کرده و آنها را با دیگران ارتباط برقرار کنید. شما لوکس ترین نشانه زودیاک هستید ، ثور. با بزرگداشت هرچه بیشتر تولد ، زهره را افتخار کنید. در یک حمام انحطاطی غوطه ور شوید ، خود را با ماساژ درمان کنید و حتی به یک اسباب بازی جنسی جدید بپردازید.

سیاره جنگنده مریخ وارد سرطان مراقبت و سومین خانه ارتباطی شما می شود جمعه 23 آوریل. تنها نکته منفی در طبیعت وفادار شما این است که گاهی اوقات در موعد رابطه یا مشاغل گذشته از موعد مقرر خود باقی می مانند. مریخ یک سیاره جاه طلب و پرخاشگرانه است که عادت دارد آنچه را که می خواهد بدست آورد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>