طالع بینی جوزا ژوئن 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیتی جوزا.

خوش آمدید به ماه ژوئن ، جوزا! ماه گذشته ، عطارد رو به واپس رفت. در حالی که همه تأثیرات عطارد را به عقب می کشند ، این سیاره حاکم شما است ، بنابراین شما بیشتر از دیگران احساس می کنید ، بنابراین وقت اضافی را برای بررسی مجدد ایمیل ها اختصاص دهید. بر چهارشنبه ، 2 ژوئن، زهره ، سیاره عشق ، پول و فراوانی وارد سرطان شیرین و خانه دوم صاحبان شما می شود. در حالی که این سیاره معمولاً با عاشقانه در ارتباط است ، اما همچنین بر فراوانی ، یعنی پول ، حکمرانی می کند. از آنجا که سرطان همه چیز در مورد خانه است ، این حمل و نقل نشان می دهد که شما ممکن است افزایش ، اظهارنامه مالیاتی خوب یا کمک مالی دیگری دریافت کنید که ممکن است وضعیت زندگی شما را راحت تر کند.

پنجشنبه ، 10 ژوئن، یک روز بزرگ برای شما ، یک جوزا جذاب خواهد بود. اما بزرگ به معنای اوقات مهمانی نیست. در واقع ، شما از کم تخمگذار بهره مند خواهید شد. در این روز ، ماه جدید و خورشید گرفتگی در نشانه شما وجود دارد. گرفتگی ها کمی شبیه شما هستند. آنها عاشق درام هستند! به عنوان کارت های حیات وحش زودیاک شناخته می شوند ، آنها تمایل دارند همه را لبه خود بگذارند. دوست دارید در یک روز عادی گلدان را به هم بزنید ، بنابراین به همه لطف کنید و ماساژ دهید یا روش دیگری برای خنک شدن در این مدت پیدا کنید. پس از خسوف می توانید دوباره زندگی مهمانی باشید.

روز بعد ، جمعه ، 11 ژوئن، سیاره جنگنده مریخ با اعتماد به نفس وارد لئو و سومین خانه ارتباطی شما می شود. شما یکی از پرزرق و برق ترین نشانه های زودیاک هستید ، اما گاهی اوقات در گفتگوهای کوچک بهتر از بیان احساسات واقعی خود هستید. این می تواند روابط شما را محدود کند. بله ، دور از دسترس بودن با جذابیت شما می تواند ایمن تر باشد ، اما یک سال فاصله اجتماعی به همه ما اهمیت صمیمیت را آموخت. از این گذشته ، غیبت می تواند قلب را دوست تر کند. اکنون ، در مورد میزان معنایی که برای شما دارند با دوستان و دوستداران واقعی شوید. شما در این مدت عجیب و غریبی که در آن زندگی می کنیم به ارتباطات محکمی نیاز دارید.

دایره یکشنبه ، 30 خرداد در تقویم خود ، زیرا این یک روز مهم دیگر است. فصل سرطان شیرین آغاز می شود ، که همه چیز در مورد غم تابستان است. با این حال ، مدت طولانی احساس مالیخولیا نخواهید کرد. همین تاریخ همچنین انقلاب تابستانی است ، یک تعطیلات جادوگری مهم که از شما می خواهد گذشته را رها کنید تا جایی برای آینده ایجاد کنید. علاوه بر این ، یکشنبه ، 30 خرداد، آغازگر بازگشت مشتری وارونه در ماهیها و دهمین خانه وضعیت اجتماعی شما است. مشتری سیاره ای بسیار خوش شانس است ، اما هنگامی که عقب مانده است ، باید آستین های خود را بالا زده و آماده کار سخت شوید. از این زمان برای دست و پنجه نرم کردن و تکمیل پروژه های حرفه ای استفاده کنید. اگر به ذات بلند پروازانه خود تسلیم شوید ، هنگامی که واپس گرایی به پایان می رسد یکشنبه هفدهم اکتبر در دلو و نهمین خانه فلسفه خود ، ممکن است خود را در حال کار با افرادی که تحسین می کنید ، پیدا کنید. با تحقق رویاها هیچ چیز را مسلم نگیرید.

عطارد متقابل به پایان می رسد سه شنبه 22 ژوئن، کمک به جریان راحت تر چند ماه گذشته در مورد حرفه شما ، جوزا بوده است. شما یاد گرفته اید که موفقیت یک شبه در واقع یک شبه اتفاق نمی افتد ، حتی وقتی به این شکل ظاهر شود. در طول ماه کامل در برج جدی کار پنجشنبه ، 24 ژوئیه، ممکن است یک اوج یا موفقیت حرفه ای را که پس از آن هوس کرده اید ، مشاهده کنید. این ممکن است به معنای معامله کتاب ، شغل جدید ، افزایش درآمد یا جسارت پیدا کردن برای بازگشت به مدرسه باشد. به غریزه خود اعتماد کنید و از خود دست نکشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>