طالع بینی جوزا مارس 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 از نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا مشخصات شخصیتی جوزا.

به مارس خوش آمدید عزیز جوزا! در حالی که طالع بینی تنها می تواند نوید بخش زیادی از این اقتصاد باشد ، پایان ماه فوریه برکت فراوانی را برای شما به ارمغان آورد. خواه این یک سود مالی باشد و یا تمام توجهاتی که یک معشوقه دوست داشتنی می تواند بخواهد ، حتما از آن لذت ببرید. بر چهارشنبه ، 3 مارس، سیاره جنگجو مریخ وارد نشانه شما و خانه اول خود می شود. مریخ سیاره لعنتی و جنگیدن است ، بنابراین این حمل و نقل شما را ترغیب می کند که به خصوص در زندگی عاشقانه خود صحبت کنید. اگر کسی را می بینید که زندگی شما را به جهنمی تبدیل می کند ، وقت آن است که بیرون بروید. و اگر فقط می توانید از عشق بیشتری استفاده کنید ، این نیاز را ابراز کنید و به خرد کن یا شریک زندگی خود فرصت بدهید تا پاسخ متقابل شما را بدهد. اگر آنها نتوانند آنچه را که سزاوار آن هستید به شما بدهند ، ممکن است وقت آن باشد که ادامه دهید.

یک ماه جدید در ماهی های روانی در شنبه ، سیزدهم مارس دهمین خانه وضعیت اجتماعی شما را روشن می کند. این ترانزیت نشانه تحولات عظیمی در زندگی اجتماعی شما است. ماههای جدید نشانگر آغازهای جدید است ، بنابراین در طول این حمل و نقل ، ممکن است با یک قایق رویایی ملاقات کنید یا دعوت نامه عضویت در یک انجمن را دریافت کنید که به شما الهام می بخشد. شما زندگی مهمانی ، جوزا ، و پروانه اجتماعی زودیاک هستید. ظاهر خوب و جذابیت شما باعث دعوت شما در سراسر شهر می شود ، اما فقط بخاطر داشته باشید که نقاب بزنید و در امان بمانید ، زیرا ما هنوز در حال شیوع یک بیماری همه گیر هستیم. هنگامی که ارتباط سیاره عطارد نیز وارد ماهیها و دهمین خانه وضعیت اجتماعی شما می شود دوشنبه 15 مارس، خود را مشغول گفتن “بله” به فرصت های جالب جدیدی که به شما پیشنهاد می شود خواهید کرد.

فصل برج حمل برجسته شروع می شود شنبه 29 اسفند، به شما کمک می کند احساس نشاط و انگیزه کنید. روز بعد ، یکشنبه 21 مارس، سیاره عاشقانه زهره نیز وارد قوچ و خانه دوستی یازدهم شما می شود. بله ، جوزا شاخدار ، این می تواند به این معنی باشد که شما یک موقعیت جدید دوستان با مزایا را شروع می کنید و یا اینکه اشتیاق در مورد شریک زندگی فعلی شما بیشتر می شود. با این حال ، این می تواند نشان دهنده پذیرش ساده عشق از روابط افلاطونی نیز باشد. چه مجرد باشید و چه شریک ، مهم است که به یاد داشته باشید زندگی عاشقانه شما کل زندگی شما نیست. حمایت از یک گروه دوست بسیار مهم است.

ماه مارس خداحافظی خود را با ماه کامل در ترازوی نفسانی و پنجمین خانه لذت شما آغاز می کند یکشنبه ، 28 مارس. به نظر می رسد که شما قصد دارید این ماه را با ارگاسم پایان دهید ، جوزا! آیا آنها با شریک زندگی شما ، یک دوست جدید سکسی یا ویبراتور مورد علاقه شما برگزار می شوند؟ در هر صورت مطمئن شوید که کاملاً از آن لذت می برید. ما باید لذت را این روزها هر جا که می توانیم بدست آوریم بپذیریم. در امان باشید و ماه آینده شما را می بینیم!

شما در این ماه افراد زیادی را خواهید دید ، جوزا. اطمینان حاصل کنید که ابروهای رسا شما در زیر قرار دارند: شکل لوازم آرایشی جن و مداد مومی ، 2 دلار (اکنون خرید کنید)

حسن نیت ارائه میدهد از مارک / جذابیت

می دانیم ممکن است بسیاری از شما در حال حاضر احساس نگرانی ، ترس یا انزوا کنید. اگرچه ستارگان پاسخی برای انبوه سالات در ذهن ما ندارند ، طالع بینی ممکن است حداقل در برخی موارد عدم اطمینان آسایش را فراهم کند. ما از شما می خواهیم که به یک یا همه این سازمان ها کمک مالی کنید اگر قادر باشید اگر نمی توانید ، راهنمای ایجاد کردیم راههایی که شما می توانید از جنبش BLM به غیر از نظر مالی پشتیبانی کنید.


داستانهای بیشتری در مورد طالع بینی بخوانید:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی رو پیدا کن اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>