طالع بینی جوزا آوریل 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیتی جوزا.

به آوریل خوش آمدید ، جوزا! مارس اهمیت دوستان و عزیزان را به شما یادآوری کرد. وقتی سیاره حاکم شما ، پیام رسان مرکور ، وارد برج حمل و یازدهمین خانه دوستان شما می شود شنبه ، 3 آوریل، موضوع صمیمیت و نزدیکی ادامه دارد. شما پروانه اجتماعی زودیاک و زندگی مهمانی هستید ، اما همه گیر نحوه تعامل با دیگران را تغییر داده است. در طول یک سال گذشته ، شما با مکالمات صمیمی تر و گفتگوهای صمیمی تر و معاملات خودجوش معامله کرده اید و روابط شما عمیق تر شده است. اکنون ، این حمل و نقل به شما کمک می کند تا به دوستان خود بگویید که برای شما چقدر معنی دارند.

یک ماه تازه تازه در یکشنبه ، 11 آوریل، همچنین در برج حمل و یازدهمین خانه دوستان شما دکمه تنظیم مجدد موقعیت های از دست رفته را فشار می دهد. با وجود ظاهر کاریزماتیک خود ، می توانید یک بسته عصبی در داخل باشید. بعضی اوقات ، ممکن است نگران از دست دادن چیزهایی باشید یا از اینکه مردم شما را فراموش کرده اند نگران باشید. سعی کنید فراموش نکنید که این سال سختی بوده است و همه کمی احساس انزوا می کنند – فقط شما نیستید. هنوز هم می توانید از این ماه نو به نفع خود استفاده کنید تا با دوستان خود در آنجا حضور پیدا کنید و به آنها یادآوری کنید که برای شما چقدر معنی دارند.

سیاره عاشق ونوس وارد برج ثور وفادار و خانه 12 ناخودآگاه شما می شود چهارشنبه 14 آوریل. به عنوان یک علامت هوای کنجکاو ، شما مایلید به جایی بروید که باد شما را حمل می کند ، جوزا. ممکن است گاهی اوقات حواس شما پرت شود و احساسات عمیق زیر فرش را بشویید وقتی اتفاق جدیدی می افتد. این ترانزیت از شما می خواهد غواصی کنید. مراقب باشید ، ژورنال بزنید یا با یک درمانگر کار کنید تا با آنچه واقعاً در روابط خود نیاز دارید هماهنگ شود.

فصل مجلل ثور در آغاز می شود دوشنبه 19 آوریل. این علامت نفسانی عاشق غذاهای خوشمزه ، نوشیدنی و مراقبت از خود است ، بنابراین خود را برای دلپذیری آماده کنید. در همین تاریخ ، سیاره حاکم شما ، عطارد نیز وارد برج ثور و خانه 12 ناخودآگاه شما می شود. اکنون که چند روز فرصت دارید تا احساسات خود را پردازش کنید ، ممکن است فقط به اندازه کافی احساس شجاعت کنید تا آنها را ابراز کنید.

سیاره جنگجو مریخ در حال مراقبت از سرطان و خانه سوم ارتباطات شما است جمعه 23 آوریل. مریخ یک انرژی مردانه الهی است (که همه ما صرف نظر از جنسیت خود داریم) و نمایانگر نحوه تحقق آن است. بیایید واقعی باشیم عزیزم جوزا ؛ این احتمال وجود دارد که شما معمولاً دوست دارید همه چیز را سبک و راحت نگه دارید. اما اکنون ، تنها کاری که می خواهید انجام دهید این است که به یک نفر انگور خوراک دهید و برای او شعرهای عاشقانه بنویسید. انجام دهید! با استقبال خوبی روبرو خواهد شد به هر حال ، شما یک نویسنده عالی هستید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>