طالع بینی برج جدی ژوئن 2021 – پیش بینی عشق و شغلی

بخوانید چه پیش بینی های فال 2021 نشانه شما برای شما فروشگاه ذخیره کرده یا از مشخصات شخصیتی برج جدی.

خرداد مبارک ، زیبا برج جدی! در پایان ماه مه ، فصل گرفتگی باعث پایان ناگهانی یا بهتر بگویم ، کمک کرد تا پایان هایی که از آن اجتناب کرده اید ، حاصل شود. اما نگران نباشید ، چه این یک رابطه بود یا یک دوستی محو ، قطع هرگونه رابطه برای بهترین ها بود. وقتی ناهید ، سیاره زیبایی ، عاشقانه و فراوانی وارد سرطان دلواپس می شود چهارشنبه ، 2 ژوئن، زندگی عاشقانه شما خوشبینانه خواهد شد ، اما شما باید به آن کمک کنید. این هرگز قصد شما نیست ، اما گاهی اوقات می توانید آنچه را که در مقابل شماست درست بداند. این حمل و نقل شما را تشویق می کند تا به عاشقان بفهمانید که چقدر برای آنها ارزش قائل هستید.

سپس ، در پنجشنبه ، 10 ژوئن، یک ماه جدید و خورشید گرفتگی در جوزا و خانه ششم سلامت شما وجود دارد. به یاد داشته باشید که مراقبت از خود برای سلامتی شما بسیار مهم است ، زیرا حتی برج جدی های زحمت کش مانند شما هر از گاهی به استراحت نیاز دارند. اگر مراقبه به شما کمک می کند ، زمان بیشتری برای آن در برنامه خود اختصاص دهید ، یا در این زمان آشفته چند پیاده روی طولانی برای هوای تازه انجام دهید. اظهارات قدردانی خود را نسبت به شریک زندگی خود خوب انجام دهید و شب را در آغوش بگیرید یا یک تماس ویدیویی داشته باشید.

روز بعد ، جمعه ، 11 ژوئن، سیاره جنگجو مریخ به سمت لئو مطمئن و هشتمین خانه جنسیت ، مرگ و تحول شما حرکت می کند. بسیاری از اتفاقات خوب در زندگی عاشقانه شما رخ می دهد ، اما آیا شریک زندگی شما می داند شما واقعاً چه احساسی نسبت به آنها دارید؟ از این زمان تحول استفاده کنید تا هر نمایی را کنار بگذارید و به هر شریک یا خردمندی اطلاع دهید که معنی آنها برای شما چقدر است. این اطمینان می دهد که اوقات خوب ادامه می یابد.

مهمترین روز طالع بینی ماه رخ می دهد یکشنبه ، 30 خرداد. این شروع فصل سرطان است ، که حتی یک برج جدی اعتیاد آور به کار مانند شما را آماده می کند تا برای پیک نیک با دوستان و دوستداران خود در ساحل پخش شود. همچنین این انقلاب تابستانی است که طولانی ترین روز سال و جشن خورشید است و به ما یادآوری می کند که همیشه بعد از دوران سخت همیشه شادی وجود دارد. با توجه به آنچه شما و بقیه به دلیل همه گیر شدن تجربه کرده اید ، باید هر کاری را که می توانید انجام دهید تا از این روز لذت ببرید و با روحیه فصل سرطان ، به طور ایده آل ، این کار را با دوستان و خانواده معتمد انجام دهید.

یکشنبه ، 20 ژوئن ، همچنین شروع مشتری رو به عقب است ، که در ماهیها و سومین خانه ارتباطی شما آغاز می شود. مشتری سیاره ای خوش شانس است ، اما در واقع شما باید برای خوش شانسی خود تلاش کنید که به سمت بازگشت به عقب برود. این بدان معناست که شما باید بازی ارتباطی خود را تقویت کنید ، برج جدی. گرچه داشتن شخصی که شما را در کنار شما می فهمد بسیار عالی است ، اما شما همیشه نمی توانید تصور کنید که او می داند شما چه می خواهید. مهم است که در این مدت به طور فعال احساسات و نیازهای خود را بیان کنید. این امر در زندگی حرفه ای شما نیز صدق می کند. وقتی وارونه به پایان رسید یکشنبه ، 17 اکتبر ، در دلو و دارایی های خانه دوم خود ، اگر موفق شده اید نیازهای خود را به طور م effectivelyثر برقرار کنید ، احتمالاً عشق فراوانی و فرصت های شغلی بیشتری را برای خود ایجاد کرده اید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>