ضد آفتاب Supergoop Unseen SPF 40 | مرور در تمام رنگ های پوست

در مورد قوانین زیبایی سخت ، استفاده منظم از ضد آفتاب غیر قابل بحث است. (فقط از هر متخصص پوست بپرسید.) و با این وجود ، علیرغم اهمیت آن در هر روال مراقبت از پوست سالم ، یافتن یک محصول بسته بندی شده SPF که احساس چربی نداشته باشد یا گچ سفید را پشت سر نگذارد ، می تواند یک چالش باشد ، به خصوص اگر پوست شما روشن باشد طرف چرب و / یا پوست تیره تری دارید. خوشبختانه ، طی چند سال گذشته ، مارک های بسیاری به ناامیدی مصرف کنندگان گوش داده و برخی از فرمول های قدیمی خود را اصلاح کرده و تکرارهای کاملاً جدیدی را نیز آغاز کرده اند.

نمونه مورد: بهترین برنده زیبایی کرم ضد آفتاب Supergoop Unseen Broad Spectrum SPF 40، یک ضد آفتاب شفاف و شبیه به آغازگر با فرمولاسیون بدون روغن ، کاملاً نامرئی ، بدون بو و سبک. به طور واضح خشک می شود و برای انواع پوست و رنگ مناسب است.

“مصرف کنندگان ما در مورد آنچه دوست دارند و از SPF بدشان می آید بسیار ابراز دارند ، بنابراین [Unseen] بیشتر درمورد تهیه این لیست رویایی بود که بدون توجه به رنگ پوست ، هر کس می تواند هر روز این محصول را در برنامه معمول خود بکشد. ” جذابیت “ما می دانستیم که می توانیم خود را تحت فشار قرار دهیم تا واقعاً در آن چک لیست موارد ارائه دهیم ، [including] نامرئی ، بی وزن ، بدون بو ، گیرنده آرایش. “

همانند سایر محصولات تزریق شده با SPF مانند Supergoop ، مانند بهترین کرم دست Forever Young که برنده زیبایی است ، ضد آفتاب Unseen پر از مزایای مناسب برای پوست شما است که فراتر از همه موارد مهم ضد آفتاب است. Unseen که از جلبک های قرمز و روغن دانه گل آفتابگردان مرطوب کننده تشکیل شده است ، در برابر اشعه UVA و UVB و همچنین نور مادون قرمز و آبی که توسط دستگاه های الکترونیکی مانند تلفن های هوشمند و لپ تاپ ها ساطع می شود ، محافظت می کند.

صوفیا گراسیا ، مدیر توسعه محصولات Supergoop ، به “این چند سال پیش با این مفهوم رسیدیم” جذابیت “سبک زندگی ما تغییر می کرد و ما زمان بیشتری را در خانه می گذراندیم. بنابراین ما مجبور شدیم به فکر تمام طیف نور ، که شامل نور آبی است ، باشیم.” نور آبی ، او می گوید ، بخشی از طیف کامل نور است که شامل UVA و UVB و نور مرئی است. گراسیا می گوید: “این ماده دارای انرژی واقعاً بالایی است که شبیه به انرژی بالای UVA و UVB است و قادر است به عمق پوست ما نفوذ کند.” “و این به چه معناست؟ خوب ، وقتی تابش نور آبی به عمق پوست شما نفوذ می کند ، می تواند آسیب زیادی وارد کند.”

به همین دلیل Supergoop’s Unseen با ترکیباتی مانند جلبک های قرمز برای لغو رنگ نور آبی که به طور بالقوه مضر است ، فرموله شده است. گراسیا توضیح می دهد: “اگر به یک چرخ رنگ فکر می کنید ، رنگ های مکمل دیگری دارید که یکدیگر را لغو می کنند”. “این همان گونه است که ترکیبات کاهنده نور آبی کار می کنند. جلبک های قرمز در لغو بخش بنفش آبی طیف خوب هستند ، بدون اینکه در قرمز رنگ قرمز ایجاد کنند.”

حسن نیت ارائه میدهد از مارک

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>