ضد آفتاب هوایی ضد نور ضد نور روز پوست نئوژن بهترین ، SPF کره جدید است | مرور

در تمام سال های فعالیت من به عنوان نویسنده زیبایی ، فقط یک نوع محصول را احتکار کرده ام: ضد آفتاب. اگر دوستانم تقریباً به هر چیز دیگری احتیاج داشته باشند ، خوش شانس هستند – اما ، من كمتر مایلم از محافظت در برابر آفتاب خود جدا شوم. (متأسفم ، اما به هیچ وجه متاسفم.) ضد آفتاب یک سنگ بنای اساسی در مراقبت از پوست در طول روز است ، بنابراین من بسیار وسواس دارم و سعی می کنم هر محصولی با اسانس SPF را پیدا کنم. هدف من همیشه یافتن راحت ترین و سریع جذب کننده فرمول هایی بوده است که بد نیست دوباره در طول روز استفاده کنم. من موارد دلخواه خود را دارم ، اما لزوماً به هیچ مارکی وفادار نیستم – یا اینطور است که قبل از تلاش فکر می کردم Neogen Dermatology’s جدید ضد آفتاب هوایی ضد نور روز.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک

اگر نام آشنا به نظر می رسد ، به این دلیل است که Airy جانشین کرم ضد آفتاب Day-Light Protection اصلی ، یکی از ضد آفتاب های کره ای مورد علاقه ما در تمام دوران ها است که از ترکیبی از فیلترهای UV و شیمیایی معدنی (به ترتیب octinoxate و اکسید روی) برای استفاده استفاده می کند. از پوست خود محافظت کنید در مقایسه ، Day-Light Protection Airy فقط از فیلترهای شیمیایی (octocrylene ، homosalate و avobenzone) استفاده می کند ، و آن را به گزینه ای بسیار سبک وزن تبدیل می کند که کاملاً بدون رنگ خشک می شود. در حالی که هر دو گزینه شگفت انگیزی هستند که به SPF 50 طیف گسترده ای مجهز هستند ، من تکرار جدیدتر را ترجیح می دهم – که با توجه به تمایل اغلب اعلام شده من به ضد آفتاب های شیمیایی ، تعجب آور نیست.

تصویر ممکن است حاوی: بطری ، مواد آرایشی و ضد آفتاب باشد

ضد آفتاب هوایی ضد نور روز نئوژن

رابطه پوست من با قرمزی شبیه رابطه غلتکی است – فراز و نشیب های زیادی. به نظر می رسد در روزها (و هفته ها) بیش از حد معمول قرمزی شده است ، مواد تسکین دهنده ای مانند آکای ، آلوئه ، آووکادو ، گلیسیرین و هیبیسکوس باعث کاهش قرمزی گفته شده می شوند. جینجر کینگ ، شیمی دان لوازم آرایشی تأیید می کند که عصاره های میوه ای فراوان این فرمول می تواند به شما کمک کند تا حساسیت بالقوه ای را که ممکن است با یک ضد آفتاب شیمیایی تجربه کنید ، خنثی کند.

من قبلاً اشاره کردم Day-Light Protection Airy به طور نامرئی خشک می شود ، اما ارزش آن را دارد که دوباره صدا کنید. در حالی که فرمول خود سفید است ، بلافاصله به یک سرم بی رنگ تجزیه می شود که باعث می شود پوست شما کمی شبنم به نظر برسد اما هرگز چرب نیست. “Airy” واقعاً بهترین روش برای توصیف احساس ناشی از آن است ، و من نمی توانستم بیشتر عاشق این نرم افزار بی نظیر و یکپارچه باشم. (کینگ به من اطلاع می دهد که سیلیس به جذب روغن کمک می کند ، که این امر باعث نیمه خشک شدن نیمه مات می شود.) این احساس بیشتر شبیه لوسیون سبک نسبت به SPF است – حتی با طول دو انگشت – و پوست من فوق العاده به نظر می رسد هیدراته و سالم پوشیدن این تنهایی.

ویدئویی از من که در چند ثانیه کرم ضد آفتاب هوایی Neogen Dermatology Day-Light Protection را استفاده و مخلوط می کنم.

سارا هان / جذابیت

از آنجا که پایان کار بسیار سبک وزن لعنتی است ، پس از واقعیت من هیچ مشکلی در لایه بندی آرایش خود نداشتم – هیچ کثیف وحشتناکی پیدا نمی شود. گرچه من نمی گویم که به عنوان یک آغازگر دو برابر شود ، اما قطعاً یک بوم صاف ایجاد می کند تا روی شما جادو کند. اینجاست کم نورترین رایحه مرکبات ناشی از تمام عصاره های میوه (از جمله روغن های پوست پرتقال و آهک) ، اما به شما اطمینان می دهم به سختی قابل توجه است.

صادقانه بگویم من نمی توانم یک ایراد از این SPF پیدا کنم. بنابراین یک لیوان ضد آفتاب ضد آفتاب ضد نور روز از Neogen Dermatology در sokoglam.com ، neogenlab.us یا amazon.com بگیرید (قبل از فروش مجدد باید 32 دلار بخرید).


آیا به موارد ضدآفتاب با تأیید ویرایشگر بیشتری نیاز دارید؟ به خواندن ادامه دهید:


اکنون ، روال زیبایی 10 دقیقه ای محافظت شده در برابر اشعه ماورا UV بنفش لیلی سینگ را تماشا کنید:

دنبال سارا هان باشید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>