ضد آفتاب شیر مذاب La Roche-Posay Anthelios SPF 100 فوق العاده سبک است | مرور

دانستن قانون اساسی مراقبت از پوست (هر روز ضد آفتاب استفاده کنید) و پیروی از آن دو چیز متفاوت است. برای اینکه به آن پایبند باشم ، شروع یک روز با رژیم مراقبت از پوست خود را در اولویت قرار داده ام ، که شامل آن است ضد آفتاب شیری La Roche-Posay Anthelios Melt-In Milk SPF 100 (طبق قوانین لایه بندی ، ضد آفتاب من آخرین است ، علاوه بر مراقبت از پوست). من این کار را هر روز انجام می دهم ، حتی وقتی که در خانه نیستم و با ایجاد این عادت ، ضد آفتاب من همیشه روشن است. (ویندوز مانع اشعه UVA که باعث تجزیه کلاژن و تحریک رنگدانه اضافی می شود ، بنابراین استفاده از ضد آفتاب در داخل آن مهم است.)

از طیف گسترده ای از گزینه های ضد آفتاب ، من چیزی را می خواستم که بیشتر شبیه یک سرم پیچیده و کمتر یک بطری ساحل باشد. این باید یکپارچه با برنامه های معمول من – و پوست من ترکیب شود. و مهمتر از همه ، لازم بود که بالاتر از SPF 30 باشد ، سطح محافظت توصیه شده توسط متخصصان پوست ، که SPF های بالا را برای برنامه های معمول خود انتخاب می کنند.

ضد آفتاب شیری La Roche-Posay Anthelios Melt-In Milk برای صورت و بدن SPF 100 تمام این موارد و موارد دیگر است. این یک لوسیون واقعا خوب را به من یادآوری می کند ، بنابراین احساس آیین نامه SPF من را مانند مراقبت از خود و نه کارهای عادی حفظ می کند. این یک ضد آفتاب شیمیایی است که ابریشمی ، بدون عطر است و با آنتی اکسیدان ها و مرطوب کننده ها از جمله گلیسیرین تزریق می شود. بعلاوه ، آن را با نام “Melt-In” خود مطابقت می دهد. هیچ پس مانده چربی ، هیچگونه گچ و خفیفی روی من یا همکارانم با پوست تیره و مالش بیش از حد وجود ندارد. بنابراین در روزهایی که آرایش خود را لایه لایه می کنم ، این یک برنامه یکپارچه است. و در روزهای بدون آرایش ، چهره من تازه و مرطوب به نظر می رسد. در هر صورت ، من می دانم که پوست من محافظت شده است.

کرم ضد آفتاب شیر ذوب شده La Roche-Posay Anthelios SPF 100 را در فوریه 2021 مشاهده خواهید کرد جذابیت جعبه زیبایی

+ مشترک شدن در جعبه زیبایی ALLURE و 100 دلار دریافت کنید + ارزش محصولات با قیمت 23 دلار در ماه

می توانید Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک شدن در خبرنامه ما برای به روز ماندن در مورد همه چیز زیبایی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>