صنعت زیبایی گوینت پالترو را به دلیل کاربرد “خطرناک” SPF در ویدئو Vogue مورد انتقاد قرار می دهد

بنیانگذار Goop توسط متخصصان زیبایی به دلیل سوin استفاده از مشتریان در مورد استفاده از ضد آفتاب ، غوغا کرده است


https://www.youtube.com/watch؟v=gIUO1GurifU

مالک و بازیگر زیبایی ، گوینت پالترو بار دیگر به دنبال یک فیلم مشترک روتین مراقبت از پوست ، سو a استفاده از متخصصان زیبایی را برانگیخته است Vogue.

در این ویدئو 12 دقیقه ای ، بنیانگذار Goop از طریق “اسرار زیبایی” ، که در آن مجموعه ای از محصولات را روی دوربین اعمال می کند ، با مشتریان صحبت می کند.

با این حال ، این کارآفرین سلامتی به دلیل میزان ضد آفتابی که به عنوان بخشی از کارهای روزمره خود مورد استفاده قرار می گیرد ، مورد انتقاد متخصصان این صنعت قرار گرفت.

به نظر می رسد بازیگر برنده جایزه اسکار یک لایه بسیار سبک یا ضد آفتاب روی پل بینی و زیر چشم خود اعمال می کند ، در آنچه که او “منطقه ای که خورشید واقعاً می زند” توصیف کرد.

وی همچنین گفت: “من کرم ضد آفتاب تا سر انگشت نیستم.”

این بخش از ویدیو مورد انتقاد شدید متخصصان پوست و YouTubers قرار گرفت ، در آنچه جیمز ولز ، آرایشگر سابق و علاقه مند به مراقبت از پوست ، “خطرناک” توصیف کرد.

با توجه به توصیه های وب سایت مارک زیبایی Paula’s Choice ، جهت معمول استفاده از ضد آفتاب استفاده از SPF “آزادانه” است که به عنوان نصف قاشق چای خوری فقط برای صورت توصیف می شود.

Shereene Idriss ، متخصص پوست ساکن نیویورک ، پالترو را در ویدئویی که در داستانش منتشر شده با عنوان “اینگونه از کرم ضد آفتابGwynethPaltrowgoop استفاده می کنید” صدا زد ، که در آن او نصف قاشق چای خوری ضد آفتاب را به صورت ، گردن و گوش خود می زند.

بنیاد پوست بریتانیا نیز در پست ویدیوی شبکه های اجتماعی علیه فیلم پالترو صحبت کرد.

این شرکت از طریق کانال اینستاگرام خود اظهار نظر کرده است: “در مورد شنیدن افکارGwynethPaltrow در مورد ضد آفتاب درVogueMagazine.”

همچنین شامل نقل قول از مشاور پوست تیوی ماروتاپو شد: “اطلاعات غلط ضد آفتاب باید متوقف شود ، زیرا متخصصان پوست روزانه سرطان پوست و ضایعات پوستی پیش سرطانی را مشاهده و درمان می کنیم.

“استفاده مناسب از محافظت در برابر نور خورشید برای جلوگیری از سرطان پوست کاملاً ضروری است

”مقدار مناسب ضد آفتاب برای دستیابی به درجه SPF روی بطری ، نصف قاشق چای خوری برای صورت و گردن برای بزرگسالان است. هنگام پوشیدن لباس شنا از دو قاشق غذاخوری برای بقیه بدن خود استفاده کنید

“علاوه بر SPF ، سایر اقدامات ضد آفتاب مانند استفاده از کلاه ، جستجوی سایه یا لباس محافظ برای پیشگیری از سوزش و سرطان پوست مهم است.”

در همین حال ، کارولین هیرونز ، متخصص و مراقبت از پوست ، در یک پست وبلاگی در مورد نوشتن ویدیو با پالترو برخورد کرد: “اطلاعات غلط سرگرمی نیست”.

نه نه Vogue و نه پالترو به نظرات عمومی پاسخ نداده اند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>