صنعت زیبایی هنوز فاقد نمایندگی چربی و اندازه بزرگ است

به منحنی یادگیری ، یک ستون ماهانه که در آن تجربه پیچیده پذیرش بدن خود را در جهانی که ظاهراً شما را نمی خواهد ، بسته بندی می کنیم ، خوش آمدید. در این ماه ، در اولین بخش ما ، نویسنده ستاد ، نیکولا دالآسن ، درباره کمبود افراد چاق در کارزارهای زیبایی – و در کل صنعت فکر می کند.

زبانه های کشش به ندرت تا قسمت بالای زیپ راه می یافت. شلوار جین سایز 13 که بزرگترین فروشگاه است ، تا حدی در فاق شکم من پنهان شد که می توانستم جین را بچشم. پارچه تی شرت به شکم و چربی پشتی که همیشه از کمربند آویزان بود ، کشیده شده بود. به دلیل کمبود سایزهای بزرگتر در خرده فروشی های رایج دخترانه و زنانه ، این اتفاق تقریباً در همه مکان هایی که برای خرید لباس خریدم رخ داد – اما هرگز و هرگز در راهروهای زیبایی.

من خوش شانس بودم که در حدود 10 سالگی ، دنیای جادویی محصولات زیبایی را کشف کردم ، اندازه من هرگز حکم نمی کرد که آیا می توانم موهای خود را با مایع کیت و اشلی آرایش کنم یا خودم را خنک کنم Viva La Juicy (ببخشید ، اوایل دهه 2000 بود). من می توانستم ده ها سایه چشم ، بدون عوارض روشنایی اتاق پانسمان ، و به طور مداوم در طول زندگی تا زمانی که روزنامه نگار زیبایی کردم ، انجام دهم. وقتی این چیزها را شخصاً خریدم ، می توانستم مشتری های دیگری را در اطرافم ببینم که بدنشان مثل خرید من در کنار کسانی که بزرگتر و کوچکتر هم هستند ، وجود دارد. در محاصره محصولات زیبایی ، سرانجام احساس پذیرفتگی کردم ، امیدوارم که روزی مد بتواند جای آن را بگیرد.

این داستان آشنا برای بسیاری از افراد چاق ، به ویژه زنان است. جسیکا تورس ، خالق محتوای زیبایی و مد ، می گوید: “زیبایی راهی بود که من می توانستم وقتی لباسی که توانایی خرید آن را داشته باشم و یا مناسب من باشد احساس زیبایی داشته باشم. بنابراین من همیشه از آرایش به عنوان راهی برای بیان خودم استفاده می کردم.” cohost پادکست باشگاه چربی دختر. “وقتی رژ لب قرمز را کشف کردم ، به معنای واقعی کلمه همیشه آن را می پوشیدم. مثل من بود ، وای ، این باعث می شود احساس سکسی و قدرتمندی کنم و می توانم آنچه را که می خواهم انجام دهم.” در طول زندگی احساسات مشابه بسیاری را از سایر بچه های بزرگ شنیده ام.

با این حساب ، تمام تبلیغات زیبایی را که در زندگی خود دیده اید در نظر بگیرید و آنها را در یک تصویر ترکیب کنید. چه چیزی را تصویر می کنید؟ این چیزی است که من می بینم: یک زن لاغر ، سفید پوست. پوست او تنش ، برنزه و عاری از لکه ، کشیدگی و جای زخم است. او یا “کوچک” می دهد یا با خوشحالی دندان های تقریباً بی نقصی را نشان می دهد. مطمئناً سفید و لاغر بودن اشکالی ندارد ، اما وقتی هدف از تبلیغات زیبایی را در نظر می گیرید – این که یک مارک شما را متقاعد کند که محصولشان شما را زیباتر می کند – با مشکلی روبرو خواهیم شد. زیرا وقتی به طور مداوم به شما آموزش داده می شود که باور کنید تنها تعریف زیبا و سفید نازک است (یا متناسب با روشی کاملاً خاص) ، اگر با آن قالب متناسب نباشد ، واقعاً می تواند با تصویر شخصی از خود اشتباه کند (و بسیاری از آنها ، زیاد مردم در آن قالب مناسب نیستند). در همین حال ، افرادی که در واقع آن محصولات را خریداری می کنند ، طیف گسترده ای از اندازه و شکل بدن را نشان می دهند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>