صاحب ویکتوریا راز L Brands راهنمایی سود را افزایش می دهد

سهام متعلق به صاحب زیبایی پس از اعلامیه ای که سود سهامداران را دوباره احیا کرده است ، 6٪ جهش کرد

مالک ویکتوریا سکرت ، L Brands ، راهنمای درآمد سه ماهه اول خود را افزایش داده است زیرا به نظر می رسد که تجارت پررونق در سال 2021 عملکرد خوبی داشته باشد.

در بیانیه روز جمعه ، مدیر عامل گروه مستقر در کلمبوس ، اندرو مسلو گفت که “به دلیل فروش زیاد و نتایج حاشیه” در سال 2020 ، این گروه انتظار دارد که درآمد سه ماهه اول آن بین 0.55 تا 0.65 دلار باشد ، از 0.35 تا 0.45 دلار در هر سهم

L Brands از افزایش 10 درصدی فروش قابل مقایسه برای Q4 که 30 ژانویه 2021 پایان یافت ، خبر داد ، در حالی که فروش خالص تقریباً 5 میلیارد دلار بود ، به لطف افزایش 22 درصدی فروش تجارت Bath and Body Works برای سه ماه.

این افزایش همچنین اعتقاد L Brands به Victoria’s Secret را نشان می دهد ، که ثابت شده است یک کودک مشکل ساز برای این شرکت است ، حتی قبل از همه گیری همه گیر تلاش می کند سود خود را تحویل دهد.

با این حال ، نتایج امیدوار کننده در Q4 باعث افزایش 1٪ فروش فروش محصولات آرایشی و بهداشتی برای کل سال شد.

در نتیجه ، پس از اعلامیه L Brands ، سهام در امپراطوری خرده فروشی ، که توسط Les Wexner در سال 1963 تاسیس شد ، بیش از 6 درصد جهش کرد.

این گروه همچنین توافق کرده است سود سهام سالانه خود را با 60 سنت برای هر سهم بازگرداند ، این کار با پرداخت سه ماهه در ماه ژوئن سال جاری آغاز می شود.

سارا نش ، رئیس هیئت مدیره L Brands گفت: “مارک های L در طول سال 2020 برای بهبود عملکرد مالی و عملیاتی اقداماتی انجام دادند که منجر به ثبت نتایج سه ماهه سوم و چهارم ، افزایش نقدینگی و مانده نقدی 3.9 میلیارد دلار در پایان سال شد.” .

“اقدامات اعلام شده امروز بیشتر از تلاش ما برای كاهش اهرم نیرو و افزایش بازده سهامداران پشتیبانی می كند ، در حالی كه موقعیت های بهتر Bath and Body Works و Victoria’s Secret برای جدایی در ماه آگوست وجود دارد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>