شیمیدان فرمولاسیون – لوازم آرایشی و بهداشتی – کامبریا – 25-35،000 پوند (AE1655)

آیا می خواهید مراقبت از پوست ، مراقبت از مو ، نظافت مردانه ، حمام و بدن یا حتی مراقبت از حیوانات خانگی ایجاد کنید؟

آیا شما یک شیمی دان با 2-3 سال تجربه تولید لوازم آرایشی هستید؟

آیا می خواهید مراقبت از پوست ، مراقبت از مو ، نظافت مردانه ، حمام و بدن یا حتی مراقبت از حیوانات خانگی ایجاد کنید؟

ما یک شرکت جاه طلب و در حال گسترش هستیم که در داخل سایت توسعه و تولید می کنیم ، شما از آزادی و مالکیت کامل خلاقیت برای توسعه ، گسترش و ایجاد محصولات جدیدی برخوردار خواهید بود که مصرف کنندگان ما را به وجد می آورد.

در حالت ایده آل شما در تعدادی از محصولات بهداشت ، زیبایی و سلامتی ، محصولات مراقبت از مو ، مراقبت از پوست و نظافت مردان کار خواهید کرد. یا برای مارک های شناخته شده یا برچسب خصوصی.

با سابقه خود در صنعت لوازم آرایشی ، شما درک خوبی از بازار جهانی ، از جمله FDA ، CPNP و اطلاعات لیست INCI دارید ، و می دانید که از کجا مواد تشکیل دهنده را در سراسر جهان تهیه کنید ، ایجاد روابط با تامین کنندگان و به روز بودن با آخرین روند مصرف کننده.

علاوه بر کار فرمول سازی خلاق ، شما مسئول قانونگذاری ، آزمایش ایمنی و انطباق با قوانین آرایشی خواهید بود.

شما می توانید نوآوری ، راه اندازی و مدیریت سیستم های جدید برای کنترل کیفیت ، تولید عمده و فرایندهای پر کردن را تحریک کنید.

این یک نقش سریع و سریع است و برای شخصی مناسب است که می تواند سریع و هوشمند کار کند ، برای تحقق آن سریعاً با تغییر روندها و تقاضای مصرف کننده سازگار شود.

این یک فرصت خارق العاده است که در آن شما می توانید در یک تیم خلاق و پویا با پاداش زندگی در یک منطقه واقعا خیره کننده از کشور بدرخشید.

CV خود را به آدرس [email protected] ایمیل کنید یا با ما تماس بگیرید:
هایدی بانیستر 01183 778 393/07747 792 272 / [email protected]
آنا فیلیپا کالادو 07792 958 152 / [email protected]
جوزف بانیستر 07393 818 620 / [email protected]

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>