شیمیدان توسعه X2 – جنوب غربی – حدود 40،000 پوند

به یک فرمول ساز محصول برتر و توسعه دهنده و تولید کننده محصولات زیبایی بپیوندید

این یک فرصت عالی برای پیوستن به فرمول ساز محصولات برتر و لوکس ، توسعه دهنده و تولید کننده محصولات زیبایی است که با مارک های برجسته جهانی و نوظهور شریک هستند.

نقش شما در این تیم کوچک ، آوردن روشهای جدید و نوآورانه در زمینه تفکر و رویکرد به توسعه و فرمولاسیون فنی محصولات خواهد بود.

درک و تأثیر بر خلاصه های فنی و کار با تامین کنندگان برای اطمینان از حداکثر رساندن ایده ها ، مواد اولیه ، مفاهیم و کاربردهای جدید.

ضروری است که شما از داخل عرصه محصولات زیبایی تجربه داشته باشید و در تهیه گزارش از ابتدا با مشتریان یا تیم های داخلی همکاری نزدیک داشته باشید.

این یک فرصت عالی برای پیوستن به یک تیم فنی متخصص است که با برخی از مارک های عالی و عالی کار می کند که در آن شما حرفه ، تجربه و قرار گرفتن در صنعت را توسعه خواهید داد.

اگر این فرصت توجه شما را به خود جلب کرده است و از پس زمینه و تجربه مناسبی برخوردار هستید ، لطفاً مشخصات خود را برای پاسخ سریع و حرفه ای به Matt Venables در VPss ارسال کنید. [email protected] 01473 685588.

لطفا CosBus را در برنامه خود نقل قول کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>