شیزیدو فروش مارک های آرایشی آمریکای شمالی را در نظر می گیرد

گمانه زنی های فروش پس از فسخ قرارداد شیزیدو با دولچه و گابانا منتشر شده است

طبق گفته منابع این صنعت ، مجمع جهانی ژاپن Shiseido در حال بررسی فروش دارایی های زیبایی آمریکای شمالی است.

جنگ جهانی دوم گزارش داد که صاحب زیبایی در حال بررسی تجارت در مارک های bareMinerals ، Laura Mercier و Buxom خود است.

در بیانیه ای به تجارت لوازم آرایشی، شیزیدو گفت: “به عنوان یک سیاست ، ما در مورد شایعات یا گمانه زنی های بازار توضیحی نمی دهیم.”

این برای دومین بار در سال 2021 است که Shiseido واگذاری محصولات را در کارنامه خود در نظر می گیرد.

در ماه فوریه ، این مجتمع فروش مارک های مراقبت شخصی با بودجه کم خود را به CVC با قیمت تقریبی 1.5 میلیارد دلار تأیید کرد زیرا تمرکز خود را به زیبایی و اعتبار می بخشد.

مارک های حک شده در این معامله شامل مارک های معروف Tsubaki و Senka این غول بزرگ و همچنین مارک های دیگری است که از سایر مارک های زیبایی این شرکت جدا خواهند شد.

انتظار می رود این معامله تا اوایل ژوئیه به پایان برسد.

گمانه زنی ها در مورد فروش جدید به دنبال تصمیم Shiseido برای خاتمه بخشی از قرارداد صدور مجوز با گروه لوازم آرایشی لوکس Dolce & Gabbana (D&G) ، به شرط بسته شدن شرایط انجام شده است.

شیزیدو روز گذشته گفت که این تغییر نتیجه “توافق استراتژیک” بین طرفین است و این تصمیم از 31 دسامبر بر تمام بازارها ، به استثنای فرانسه تأثیر خواهد گذاشت.

گفته می شود Beauté Prestige ، یکی از شرکت های تابعه Shiseido که مسئول تجارت عطرهای خود است و دفتر اصلی آن در پاریس است ، در حال بررسی پیشنهاد D&G برای پایان دادن به فعالیت های مجوز خود در فرانسه و پیگیری یک توافق جهانی تولید و توزیع برای یک دوره 12 ماهه است و به پایان می رسد. ژانویه 2022

مشاغل مستقر در ژاپن ، تحت هدایت ماساهیکو اووتانی ، پس از انعقاد معامله با مالک رقیب زیبایی ، کوتی ، مجوز زیبایی خانه مد ایتالیا را در سال 2016 به دست گرفت.

مجوز قرار بود به عنوان بخشی از معاملات ماموت با P&G به گروه مستقر در انگلیس منتقل شود ، با این حال ، مجوزها در بازه زمانی مشخص رضایت خود را ارائه ندادند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>