شیزیدو از رون گی به عنوان رئیس و مدیرعامل نام می برد

صاحب لوازم آرایشی و زیبایی محصولات را به عنوان رهبر تجارت آمریکایی معرفی می کند

رون گی ، رئیس و مدیر عامل شرکت Shiseido Americas

رون Gee از Shiseido ، صنعتگر زیبایی ، به عنوان رئیس و مدیرعامل این شرکت در قاره آمریکا معرفی شده است.

او پس از خروج مارك ری از صاحب فیل مست در سپتامبر سال گذشته این نقش را به عهده گرفت.

گی ، مدیر ارشد مالی و رهبر جهانی M&A Shiseido Americas ، در حالی که جایگزینی برای وی در نظر گرفته شد به عنوان مدیر عامل موقت سازنده لوازم آرایشی منصوب شد.

مدیر مالی پیشین Coty و مدیرعامل L’Oréal همچنان به عنوان رهبر M&A برای گروه در کنار نقش های جدید خود ادامه خواهد داد.

گی گفت: “من افتخار می كنم كه از من خواسته شد به طور دائمی سمت مدیر عامل آمریكا را بر عهده بگیرم.”

“از پنج سال پیش که به عنوان مدیر مالی به این شرکت پیوستم ، احترام عمیقی نسبت به تعهد Shiseido در زمینه کیفیت ، نوآوری ، مشتریان و از همه مهمتر همه مردم احترام گذاشتم.

“با حمایت تیم رهبری اجرایی خود ، من امیدوارم که بتوانم موفقیت منطقه قاره آمریکا را تقویت کنم ، زیرا در موقعیت پس از همه گیری ، خود را برای پیروزی در اختیار می گیریم.”

Masahiko Uotani ، مدیرعامل گروه Shiseido ، افزود: “رون در طول دوره مدیریت مالی خود و اخیراً به عنوان مدیر عامل موقت آمریكا ، شهرت خود را به عنوان یك رهبر تجاری مشتاق ، یك سازنده تیم مشاركتی ، یك حل كننده ماهر برای مشكلات و یك شریك ارزشمند بدست آورده است.

وی گفت: “در سراسر بیماری همه گیر Covid-19 ، او رهبری قابل توجهی را در زمان بحران نشان داده است ، و از تجارت ما در منطقه محافظت می کند و در عین حال به تحولات دیجیتال ما ادامه می دهد.

“با رهبری او ، من اطمینان دارم که Shiseido Americas حتی موفقیت بیشتری در بازار کسب خواهد کرد و همچنان به جسارت در آینده گروه Shiseido و استراتژی Win 2023 ما کمک خواهد کرد.”

انتصاب Gee در زمان توسعه برند Shiseido انجام می شود.

در همین سال ، این شرکت ژاپنی قرارداد خود را با Dolce & Gabbana فسخ کرد و مارک های مراقبت شخصی شخصی خود را با قیمت 1.5 میلیارد دلار به CVC فروخت.

همچنین گزارش شده است که این گروه در حال بررسی فروش مارک های آرایشی آمریکای شمالی از جمله bareMinerals ، Laura Mercier و Buxom است – و Shiseido گمانه زنی ها را متوقف نکرد وقتی که حاضر به اظهارنظر در مورد شایعه صنعت نشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>