شورای زیبایی انگلیس از طریق شیوع بیماری همه گیر به دولت انگلیس برای دریافت صندوق نقدی مراقبت شخصی پیشنهاد می کند

به دنبال کمک های نقدی برای مهمان نوازی و اوقات فراغت ، این سازمان از بوریس جانسون خواسته است که امور اقتصادی مشاغل زیبایی را تثبیت کند

Beauty’s the British Beauty Council (BBC) فشارها را بر بوریس جانسون افزایش داده است تا صندوق مراقبت شخصی اختصاصی به دارندگان سالن ارائه دهد زیرا کسب و کارها امیدوارند که از مشتریان خود استقبال کنند.

مانند تزریقات نقدی که برای مهمان نوازی ، اوقات فراغت ، ورزش و سینما اعطا می شود ، این سازمان از دولت انگلیس درخواست می کند تا صاحبان سالن و زیبایی را که از مشکلات جریان نقدی رنج می برند ، به ثبات برساند.

این تماس علاوه بر درخواست بی بی سی برای کاهش موقت مالیات بر ارزش افزوده به 5٪ برای مشاغل پس از بازگشایی است.

هلنا گرزسک ، مدیر ارشد خبری بی بی سی ، گفت: “ما بر دولت تأثیر می گذاریم که اکنون باید برای به حداقل رساندن آسیب های گسترده به صنعت خود اقدام کنیم.”

“با هم باید همه تلاش خود را انجام دهیم تا صنعت خارق العاده خود را تقویت كنیم تا بتواند دوباره رشد كند ، این امر نه تنها برای كسانی كه در این بخش فعالیت می كنند ، بلكه برای همه كسانی كه از خدمات آن بهره مند می شوند نیز قابل رونق است.

“لابی برای حمایت مالی فقط یکی از جنبه های کاری است که ما با دولت برای پشتیبانی از بهبود سریع ، کوتاه مدت و بلند مدت و آینده بخش انجام می دهیم.”

شش هفته پیش ، کشورها در سراسر انگلستان به دلیل افزایش تصاعدی پرونده های Covid-19 ، مصرف کنندگان و مشاغل را به محاصره قفل کردند.

صاحبان سالن ها ، میله های ناخن ، مشاغل برنزه سازی و آرایشگاه ها از جمله مشاغل غیر ضروری بودند که دستور تعطیلی آنها را گرفتند در حالی که دولت با شیوع ویروس مقابله می کرد.

طبق آمار بی بی سی در ماه نوامبر سال گذشته ، بیش از 60 درصد صاحبان سالن و 40 درصد آبگرم مطمئن نیستند که تجارت آنها تا پایان سال مالی ادامه خواهد داشت ، تقریباً یک سوم این تعداد تعیین کننده تجارت آنها است. بستن برای همیشه.

همچنین س onceالاتی درباره چگونگی بازگشایی این بخش پس از رفع محدودیت های قفل در کشور مطرح شده است.

به گفته نخست وزیر انگلیس ، پس از اولین قفل در سراسر انگلستان ، در حالی که چراغ سبز برای بازگشایی به آرایشگران داده شد ، به سالن ها و اسپا گفتند که تا زمانی که “به روش ایمن کوید” فعالیت نکنند اجازه فعالیت ندارند.

این امر خشم صنعت را برانگیخت و در نتیجه دولت با هجوم نامه های سرگشاده از مارک ها و ارگان های حاکمیت مورد خسارت قرار گرفت.

پس از سرانجام واگذار شدن مجدد مجوز برای باز شدن در ماه جولای ، زیبایی از انجام درمان های تماس نزدیک ، از جمله اپیلاسیون ابرو و صورت منع شد ، اما سرانجام در ماه آگوست این عمل لغو شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>