شورای زیبایی انگلیس ائتلاف زیبایی پایدار را تشکیل می دهد

این گروه که توسط Weleda MD جین استرلند پشتیبانی می شود ، به نام پایداری پیوندهای مختلف زیبایی را تقویت می کند

طبق گزارش «شجاعت برای تغییر» بی بی سی ، از هر 5 نفر فقط 1 نفر می داند که چگونه محصولات پایدار را بررسی کند

نماینده زیبایی صنعت ، شورای زیبایی انگلیس (BBC) ائتلاف زیبایی پایدار (SBC) خود را برای تسریع در پایداری در صنعت معرفی کرده است.

با هدف تقویت ارتباطات بین زیبایی و جوامع ، و همچنین ارگانهای حرفه ای ، به نام صرفه جویی در محیط زیست ، SBC با نمایندگان دولت برای حمایت از مبارزات جهانی مسابقه به صفر همکاری خواهد کرد.

به سرپرستی مدیر عامل Weleda و رهبر در حوزه سازگار با محیط زیست ، جین استرلند ، SBC از یک گروه فرمان ده نفره تشکیل شده است که شامل جو چیدلی ، بنیانگذار آشپزخانه زیبایی و میشل فینی است که مارک عطر Floral را تاسیس کرد. خیابان

سیان ساترلند ، بنیانگذار A Plastic Planet ، یک سایت فعال که برای کاهش پلاستیک در محیط کار می کند ، همچنین یک شریک همکاری است.

استرلند گفت: “ما معتقدیم كه صنعت زیبایی و سلامتی انگلستان باید سهم خود را در ایجاد تغییرات جسورانه و فوری ایفا كند.”

“ما از صدا ، شهرت و قابلیت دسترسی بالایی برخوردار هستیم و باید از آن استفاده کنیم.

“مصرف کنندگان مشتاق دیدن این اتفاق هستند و آنها به دنبال ما هستند تا با پرداختن به بسیاری از مشکلات مربوط به آب و هوا که ایجاد کرده ایم ، از جمله بسته بندی های پلاستیکی غیر قابل بازیافت ، مواد شیمیایی آلوده به اقیانوس ها و ادعاهای محصولات غیرقابل کنترل و گمراه کننده ، اقدام خود را پاک کنند. “

وی ادامه داد: “در حالی که تعداد فزاینده ای از مارک ها گام های قابل توجهی برای کاهش تأثیر منفی خود بر روی کره زمین بر می دارند ، این تلاش ها بسیار کوچک و ناهماهنگ است و ائتلاف در صدد رفع این مسئله است.”

این ائتلاف در پشت گزارش اولین پایداری بی بی سی ایجاد شده است شجاعت برای تغییر، که دریافت از هر هفت مصرف کننده یک نفر مایل به خرید سازگار با محیط زیست است و 88٪ از خریداران زیبایی می خواهند از بسته بندی کمتری استفاده کنند.

این گزارش همچنین نشان داد که خریداران از شرکت ها می خواهند اطلاعات واضح تری در مورد نحوه بازیافت به نمایش بگذارند.

ملی کندال ، مدیر عامل بی بی سی ، خاطرنشان کرد: “این برای ما کاملاً واضح بود شجاعت برای تغییر گزارش دهید که مصرف کنندگان می خواهند صنعت زیبایی بهتر عمل کند و آنها انتظار دارند که ما عملکرد بهتری داشته باشیم.

“ما مجموعه ای از استعدادهای بریتانیایی داریم که در زمینه پایدار بسیار نوآور هستند ، اما برای ایجاد یک تغییر محسوس واقعی ، صنعت باید گرد هم بیاید و همکاری کند.

“این مهم است و به همین دلیل ما ائتلاف زیبایی پایدار را تشکیل داده ایم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>