شمشیر ویلکینسون برس های موی گور را از خط نظافت مرد ممنوع می کند

نام تجاری نظافت مردانه با افزایش فشار بر زیبایی برای مبارزه با ظلم به حیوانات ، زمان استفاده از موهای گور را فرا گرفته است

با افزایش فشار بر مارک های زیبایی و نظافت مرد برای نقش خود در نبرد با ظلم به حیوانات ، شمشیر ویلکینسون استفاده از محصولات موی گور را از خط تولید خود منع کرده است.

این مارک ، متعلق به کنگره آمریکایی Edgewell ، در حال حاضر یک قلم موی پرچم مو را ارائه می دهد که ، طبق وب سایت آن ، “با بهترین موها برای لایه برداری از پوست و کمک به بلند شدن و مرطوب شدن ریش ساخته شده است”.

در اطلاعیه ای که اوایل امروز توسط PETA اعلام شد ، گفته شد كه تأثیر سازمان حقوق حیوانات برای تصمیم گیری بسیار مهم بوده است.

ایوان تیلور ، مدیر پروژه های PETA ، گفت: “در مزارع موی گور ، این حیوانات از فرصت حفاری ، تهیه غذا ، انتخاب جفت و یا هر کار دیگری که باعث ارزش زندگی آنها شود ، محروم هستند.”

“Edgewell با ممنوعیت فروش برس های موی گربه ، به PETA کمک می کند تا صنعت مراقبت شخصی را به سمت مهربانی پیش ببرد.”

موهای گور به دلیل توانایی در نگهداری آب ، به ایجاد یک کف غلیظ ضخیم که از کشیدن و ممانعت جلوگیری می کند ، مشهور است ، در حالی که بافت موهای گور برای بلند کردن پوست و لایه برداری پوست ایده آل در نظر گرفته می شود ، و آن را به کالایی بسیار قابل اشتیاق تبدیل می کند در بازار نظافت مردانه.

علی رغم اینکه ناظران برای نجات حیوانات دیگر تلاش می کنند ، هیچ ارگان حاکمیتی علیرغم اینکه مجبور به زندگی در قفسهای سیم کوچک در مزارع بودند و مورد بی رحمی شدید قرار گرفتند ، خود را درگیر وضعیت این گورکن نمی دانستند.

در حالی که قانون مربوط به تجارت خز وجود دارد ، حدود 100 میلیون حیوان وجود دارد که در مزارع خز شدید پرورش داده می شوند و کشته می شوند.

صحبت کردن با تجارت لوازم آرایشی تیلور درباره ویدئوی نمایشگاه خود در مورد پرورش گور ، که در سال 2020 پخش شد ، صحنه های پر زرق و برق از داخل یک مزرعه گورکن را توصیف کرد.

گورکن های محافظت شده به طور غیرقانونی با استفاده از تله ها و سایر روش های بی رحمانه شکار می شوند و سپس دیگران در اسارت پرورش داده می شوند و در قفس های کوچک سیم در مزارع محبوس می شوند و باعث دیوانگی بسیاری می شوند.

“در یک مزرعه ، یک گورکن یک پا را از دست داده بود. کارگران کشتارگاه قبل از اینکه گلویشان را بریزند با هر چیزی که از جمله پای صندلی پیدا کردند از بالای سر حیوانات جیغ کشیدند. یک حیوان پس از بریده شدن گلو یک دقیقه کامل به حرکت خود ادامه داد. در آخر ، پوست آنها کنده شده و موها برداشته می شوند. “

اطلاعات بیشتر در مورد صنعت مو گور و طرفداران غیرقانونی بودن آن را از طریق لینک زیر بخوانید.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>