شما پرسیدید ، ما پاسخ دادیم: بزرگترین سوالات آرایش شما | جوایز انتخاب خوانندگان 2021

ریمل (یا ریمل مژه و ابرو) که انتخاب کنید مهم نیست ، چند ترفند و نکته وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید تا بیشترین بهره را ببرید. همانند جورجی آیزدل آرایشگر ، هنگام جارو کشیدن در حرکات رو به بالا ، می توانید ریمل مژه و ابرو را روی چشمان بسته بزنید و قلم مو را به عقب و جلو تکان دهید (عجیب به نظر می رسد ، اما از مارچی رابین سردبیر مقاله استفاده کنید: it آثار)

اگه تو هستی واقعاً اختصاص داده شده به مژه های طولانی ، شما می توانید از طریق ویرایشگر زیبایی Devon Abelman ، که چندین بار استفاده از ریمل مژه و ابرو خود را با گوش دادن به آهنگ هایی که حداقل چهار دقیقه طول دارند ، انجام دهید (دوباره ، در ابتدا عجیب به نظر می رسد اما از جهنم م effectiveثر است).

وی قبلاً نوشت: “من با جاروب كردن گرز به سمت بالا از ریشه مژه هایم به انتهای آن ، با لمس كمرنگ پر ، چیزها را بیرون می كشم … بعد ، مژه هایم را فقط با نوك قلم مو فشار می دهم”. “اکنون ، من با فشار منظمی که تصور می کنم یک فرد معمولی از آن استفاده می کند ، رفت و برگشت کلاسیک را از طریق مژه ها انجام می دهم.”

بعد از ریمل زدن به مژه های زیرین خود با حرکات تکان دهنده ، او تمام مراحل را دوباره برای مژه ها تکرار می کند که به راحتی می توان آن را با اکستنشن اشتباه گرفت.

بیشتر بخوانید در مورد بهترین ریمل ها.

6. آیا باید از مژه استفاده کنم؟

همانطور که بسیاری از خوانندگان در نظرسنجی سالانه ما به شما گفتند که در مورد مژه ها ، این یکی از درمان های زیبایی است که بیشتر از همه فراموش شده و بیشتر مورد جستجو است. TLDR در مورد این موارد این است که آنها الیاف بسیار ریز و درشتی هستند که با استفاده از چسب درجه پزشکی یکی یکی به پایه مژه های طبیعی شما متصل می شوند. هزینه ها در سالن های مختلف متفاوت است ، اما بیایید فقط بگوییم که این قرار ملاقات ها بیشتر از هزینه ماهانه مژه و ریمل مژه و ابرو شما خواهد بود – و هزینه دقیقاً تنها عامل مهمی نیست که می خواهید قبل از گرفتن آنها در نظر بگیرید.

اگرچه آنها برای کسانی که مژه های بزرگ می خواهند یک راه حل بسیار جذاب و بلند مدت باشند ، اما برای جلوگیری از ریزش زودرس آنها (یا شکستن مژه های واقعی شما در این روش ها) ، اکستنشن ها به نگهداری زیاد و برخی از تغییرات سبک زندگی مستقیم نیاز دارند. ) در اینجا چند نکته برای آن ذکر شده است جذابیت گزارش نویسی.

به پشت بخوابید تا از مالیدن لوستر به بالش خود جلوگیری کنید. برای جلوگیری از پوسته پوسته شدن و گره خوردن ، روزانه مقدار کمی روغن کودک بمالید و آنها را با برس خمیده شانه کنید. و مهمتر از همه ، سخت ترین لعنت خود را بکشید تا زیاد با آنها بازی نکنید (این یکی بسیار دشوار است زیرا آنها بسیار نرم هستند).

بیشتر بخوانید در مورد اکستنشن مژه.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


اطلاعات بیشتر در مورد آرایش:


اکنون ، ببینید تکامل آرایش چشم در 100 سال گذشته چگونه تکامل یافته است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>