شما س Askال کردید ، ما پاسخ دادیم: بزرگترین س Hairالات شما درباره مو | جوایز انتخاب خوانندگان 2021

به احترام جذابیت 2021 ما جوایز انتخاب خوانندگان، ما در سری جدید خود به بزرگترین و سوزان ترین سوالات زیبایی خوانندگان پاسخ می دهیم ، شما پرسیدید ، ما پاسخ دادیم. در این نسخه: راه حل هایی برای بزرگترین نگرانی های مراقبت از مو.

یک چیز 2020 به ما یاد داد این است که حتی در یک فاجعه ، ما همیشه وقت زیبایی را خواهیم داشت. در واقع ، همه گیری جهانی چیزهای زیادی را به ما تحمیل کرده است ، و این شامل مسئولیت معمول زیبایی های خودمان است. با سالن های بسته ، سپس افتتاح شده ، و سپس ، در برخی مناطق ، دوباره بسته شده ، در طول سال گذشته مردم مجبور شده اند خود را به رنگ آمیزی ناخن ها ، دادن صورت به خود و بله ، حتی بریدن و رنگ آمیزی موهای خود متوسل کنند. سال گذشته برای بسیاری از افراد زمان اکتشاف زیبایی بود ، اما این بدان معنا نیست که در تمام آن ساعات قفل همه افراد متخصص شده اند.

ما نظرسنجی کردیم جذابیت خوانندگان برای یافتن بزرگترین سوالات زیبایی خود به عنوان بخشی از جوایز 2021 Readers ‘Choice Awards. بیش از 1،300 نفر از شما پاسخ دادند ، و از ما راهنمایی در مورد مراقبت از مو ، پوست و آرایش خواستند. شما هنوز هم می خواهید بدانید که چگونه به بهترین وجه با برخی از مهمترین مسائل زیبایی خود کنار بیایید ، و خوشبختانه ، ما افراد زیادی را می شناسیم که می توانند در این زمینه کمک کنند.

در بخش مو ، هنوز سوالاتی در مورد نازک شدن ، ایجاد امواج سست و اصلاح وضعیت شوره سر برای همیشه وجود دارد. ما خوشحالیم که به شما کمک می کنیم همه چیز را کشف کنید. پیش رو ، شش سوزش آورترین س yourال شماست.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

1. متوجه شده ام که موهای من کم می شود. آیا کاری می توانم برای جلوگیری از ریزش مو انجام دهم؟

نازک شدن مو می تواند ناشی از موارد مختلفی باشد: ژنتیک ، مسائل پزشکی زمینه ای ، ضربه های اخیر ، استرس و حتی عادات حالت دهنده. به منظور کشف روش درمانی مناسب ، بهتر است ابتدا با کمک متخصص پوست ریشه مشکل را مشخص کنید. یک متخصص پزشکی می تواند برای تعیین بهتر منبع ریزش ، آزمایش شمارش مو ، آزمایش خون و معاینه پوست سر را انجام دهد.

در مورد روش های درمانی ، ماینوکسیدیل تنها داروی موضعی بدون نسخه مورد تأیید سازمان غذا و دارو (FDA) است که می تواند ادعا کند رشد مجدد موها را بر عهده دارد. شما می توانید محصولی با فرمول را در داروخانه پیدا کنید ، مانند فوم ماینوکسیدیل 5٪ Rogaine زنان.

بسیاری از افراد معمولاً برای رشد مو به مکمل های بیوتین روی می آورند ، اما متخصصان از کارآیی آن اطمینان ندارند. پیش از این ، میشل هنری ، متخصص پوست ، دارای مجوز هیئت مدیره ، گفت: “ما واقعاً داده های خوبی در مورد استفاده از آنها نداریم جذابیت. “مطالعات اصلی در مورد بیوتین و مو در واقع بسیار ناچیز بود ؛ به همین دلیل ، من دوزهای بسیار بالای بیوتین را توصیه نمی کنم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>