شلاقهای بی عیب و نقص در مورد روشهای درمانی لمینیت ابرو و بهترین روشهای استفاده از تکنسینها صحبت می کند

جولیجا بالتولیونیان از استودیوی جولی لش و جینا ناشیمنتو از شلاق های بی عیب و نقص توسط لورتا پورتوگا

آیا سال گذشته لمینیت ابرو را در همه جا دیده اید و می خواهید بیشتر بدانید؟ برخی از مربیان برتر و بدون نقص ما نظرات خود را در مورد روش های درمان لمینیت ابرو و بهترین روش های استفاده ما تکنسین ها به اشتراک گذاشته اند.

در مورد مشاوره با مشتریان خود ، ارزیابی ابروهای آنها و اینکه کدام نوع از محصولات برای استفاده در موهای طبیعی آنها بی خطر است ، تمام توصیه های لازم را دریافت کنید.

جولیجا بالتولیونیان از استودیوی جولی لش

لمینیت ابرو یکی از روشهای درمانی تحت تعقیب در سال 2020 بود و ما معتقدیم که در سال 2021 (هنگام بازگشایی مجدد) هنوز محبوبیت زیادی خواهد داشت ، زیرا روند زیبایی طبیعی بر جهان حاکم است.

ابرو قسمت قابل توجهی از چهره ما است و بیان ما را تعریف می کند. امروزه همه ما آرزو داریم که ابروهایی پرتر و پررنگ تر ، ابروهایی که روی جلد مجلات زیبایی می بینید ، داشته باشیم.

چگونه این ظاهر قابل دستیابی است و آیا برای هر نوع ابرو مناسب است؟

به نظر من ، هر کسی که دارای ابروهای پر و ضخیم باشد ، از این روش درمانی بیشترین بهره را خواهد برد ، زیرا نتیجه آن می تواند بی عیب و نقص و فوق العاده مرسوم باشد.

هر کسی که ابروهای نازک و پر دارد می تواند این روش درمانی را در نظر بگیرد ، با این حال ، نتیجه مشابهی را می توان با استفاده از مجسمه ابرو بدست آورد و موهای ابرو را بدون تلاش زیاد به صورت روزانه مدل داد.

من شخصاً آن را برای افرادی با ابروهای بسیار لاغر ، ناهموار یا لکه دار توصیه نمی کنم ، زیرا نتیجه به سادگی نمی تواند آنطور که انتظار می رود باشد. در این حالت ، من ترجیح می دهم که با استفاده از حنا یا رنگ آمیزی پوست ، معماری ابرو انجام شود ، تا زمانی که ابروها کاملا رشد کنند.

من همچنین این روش درمانی را برای خانم های باردار توصیه نمی کنم ، زیرا هورمون ها می توانند در اینجا بازی کنند و هیچ نتیجه ای حاصل نمی شود.

روشهای مختلفی برای انجام این روش درمانی وجود دارد. به عنوان مثال می توان آن را در ترکیب با معماری ابرو یا استفاده از الگوی طبیعی شکل ابرو انجام داد (دومی در حال حاضر مد روز است). می توان آن را به روش طبیعی رنگ آمیزی کرد (فقط موها را رنگ آمیزی کرد) یا می توان آن را با استفاده از رنگ های پوستی رنگ آمیزی کرد. می توان ابروها را سفید کرد و ممکن است رنگ آنها روشن شود (اما توصیه نمی شود که همان روز مانند لمینیت ابرو انجام شود). همچنین لازم است بدانید که نباید در همان روز درمان حنا استفاده شود.

اگر موهای ابرو نازک و انعطاف پذیر باشد ، می توان لمینیت ابرو را بدون چسباندن به پوست و دراز کشیدن آن انجام داد ، اما اگر ابروها ضخیم هستند و از جهات مختلف رشد می کنند ، ممکن است بخواهید از چسب استفاده کنید و موها را به همان ترتیب تراز کنید دوست دارید قبل از استفاده از لوسیون ها باشند.

در حین کار با لوسیون های لمینیت ، همیشه باید به خاطر داشته باشید که برای جلوگیری از تحریکات ، محصول باید تا حد ممکن با پوست تماس داشته باشد. وقتی لوسیون می زنید ، آن را بیشتر به شکل ابرو روی موها قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که آن را از سطح پوست اطراف پاک کنید.

لمینیت ابرو به روشی مشابه لمینیت مژه کار می کند. لوسیون اول آرامش بخشیدن به مو و لوسیون دوم رفع موها به شکل دلخواه است.

در اینجا مهم است که موها بیش از حد خم نشوند و زاویه های تیز ایجاد نکنید. (اگر آنها را در وسط یا انتهای بدن ابرو بیش از حد به بالا مسواک بزنید ، ممکن است برخی از زاویه های ناخواسته روی مو ایجاد کنید و بعد از بزرگ شدن ابروها قابل مشاهده خواهند بود).

قسمت جلوی ابرو ، تقریباً 1/8 از آن همیشه باید به سمت بالا برسد ، وسط مو با زاویه 45 درجه از گوش ، و انتهای بدن ابرو باید به سمت گوش باشد. از قرار دادن همه ابروها به سمت بالا خودداری کنید – این باعث ایجاد شکستگی ناخواسته در موهای ابرو طبیعی می شود.

پس از لمینیت هرگز نوک ابروها را برش ندهید. پس از این درمان موها انعطاف پذیر می شوند و می توانید آنها را تقریباً به هر شکلی که دوست دارید قرار دهید. ارائه این اطلاعات به مشتری بسیار مهم است ، زیرا برخی از آنها فکر می کنند که تا بازدید بعدی ابروها به پیشانی چسبیده است. بله ، آنها 2-3 روز اول قبل از اینکه درمان به درستی حل شود ، به همین ترتیب خواهند بود ، اما بعد از آن ، برای حفظ ظاهر ، مخصوصاً برای موهای کم پشت ، مسواک زدن و حالت دادن به آن نیاز است.

Brow Sculpt به شما کمک می کند تا ابروها را به شکل دلخواه درآورید (چه این مدل بیشتر مد روز ، تند و تیز باشد یا به شکل دقیق و مشخصی) – می توانید با آن بازی کنید – یک روز یک شکل ، یک روز یا یک رویداد دیگر – کاملاً متفاوت. این می تواند صورت شما را به هر روشی که دوست دارید تغییر داده و قاب کند. در حین ارائه اطلاعات در مورد مراقبت های بعدی ، حتماً این موضوع را برای مشتری خود توضیح دهید. مشتری تحصیل کرده = مشتری خوشحال = هنرمند خوشحال!

مهم است که به یاد داشته باشید که برای جلوگیری از ایجاد ابری بیش از حد تاریک ، زمان زمان رنگ آمیزی را کاهش دهید. بسته به رنگی که شما استفاده می کنید و رنگ ابروهای طبیعی مشتری شما باید 5-2 دقیقه باشد.

رنگ آمیزی معمولاً بعد از لوسیون دوم انجام می شود ، با این حال ، اگر قصد دارید از رنگ لک کننده پوست استفاده کنید ، توصیه می کنم مراحل لمینیت کامل را انجام دهید ، ابروها را تمیز کنید و سپس با استفاده از معماری و رنگ آمیزی وارد آن شوید. در غیر این صورت رنگ پوست لکه دار نخواهد شد ، خصوصاً اگر از چسب برای اصلاح ابروها استفاده کرده اید. من شخصاً ترجیح می دهم بدون معماری به نتایج طبیعی “Brow UP” نگاه کنم ، اما مشتری شما ممکن است سبک دیگری را در ذهن داشته باشد. انتخاب و انتخاب متنوعی برای مشتری خود داشته باشید.

گوش دادن به خواسته های مشتری کلیدی است. درمورد آنچه که مایلند با این روش درمانی به دست آورند با آنها مشورت کنید و آنچه را که فکر می کنید برای ابروهایشان بهتر است دنبال کنید.

اگر فکر می کنید مشتری برای این روش مناسب نیست یا ممکن است نتوانید به نتیجه ای که می خواهد برسید ، دانش و اطمینان لازم را برای توضیح چرایی آن داشته باشید و درمان جایگزینی را ارائه دهید. همیشه بخاطر داشته باشید ، یکی از مهمترین مراحل در واقع پس از درمان انجام می شود و این توضیح مراقبت های بعدی برای مشتری شما است.


Gina Nascimento از مژه های بی عیب و نقص توسط لورتا پرتغال

به طور کلی دو نوع محصول Lash Lift در دسترس ما تکنسین ها است: محصولات قدیمی مدرسه تهاجمی و محصولات مدرن ملایم تر.

همانطور که همه ما می دانیم ، دنیای لوازم آرایشی به سمت استفاده از محصولات لطیف و ایمن بر روی ویژگی های طبیعی ما حرکت می کند و صنعت مژه و ابرو تفاوتی ندارد! بسیار مهم است که درک کنیم محصولات تهاجمی بسیار متفاوت از محصولات جدیدتر و ملایم تر عمل می کنند.

در میان تفاوت های دیگر ، این محصولات جدید و ملایم برای پردازش دقیق مژه ها و ابروها به کمی بیشتر زمان نیاز دارند ، در حالی که محصولات تهاجمی آنها را به سرعت به شکل کاملا جدیدی شوک می دهد در حالی که فشار زیادی را به موهای طبیعی وارد می کند.

Curling Lotion: The Game Changer

ماده اصلی در عمل لیفتینگ مژه ، لوسیون فر است که به عنوان لوسیون پرمینگ نیز شناخته می شود ، زیرا از بین محصولات بلند کننده مژه ، تهاجمی ترین است. هدف از لوسیون مو ، باز کردن کامل کوتیکول های مژه مشتری و نرم کردن کراتین داخل مژه است ، بنابراین می توانیم شکل کاملا جدیدی به مژه ها بدهیم. اما وضعیت مژه ها بعد از این مرحله بسیار متفاوت است ، این بستگی به این دارد که آیا آنها با محصولات ملایم یا خشن درمان شده اند.

اینجاست که FLAWLESS وارد می شود!

روش اصلی کار لوسیون فر ، بالا بردن سطح pH داخل مژه است. دامنه ما بسیار کمتر از متوسط ​​صنعت 9 است.

ظروف

شما می توانید محصولات پرخاشگرانه تری را از انواع ظروفی که در آنها فروخته می شود ، ردیابی کنید. لوسیون های فر کننده تهاجمی را می توان در بطری های شیشه ای و درب قابل باز نگهداری کرد ، زیرا pH آنها در اثر تماس با اکسیژن کاهش نمی یابد. در جایی که لوسیون های نرم کننده فر مخصوص بعد از اکسیداسیون اثر پیچش خود را از دست می دهند ، بنابراین نمی توان آنها را در ظروف با درب قابل باز نگهداری کرد. به همین دلیل ما برای لوسیون های Flawless Lash Lift از سیستم بطری ضد هوایی ابتکاری استفاده می کنیم.

در پایان روز ، تصمیم شماست!

ممکن است لازم باشد کمی وقت بگذارید تا در مورد فرمول سیستم Lash Lift که استفاده می کنید فکر کنید. ویژگی های محصولات Lash Lift ملایم و تهاجمی را مقایسه کنید و لوسیون های مورد استفاده خود و اینکه آیا ایمن ترین خدمات را برای مشتری خود ارائه می دهید ارزیابی کنید.

وقتی از محصولات لیفت مژه قوی به ملایم تر تبدیل می شوید ، ممکن است بعد از اولین لیفت تفاوت در مژه های مشتری خود متوجه نشوید اما هرچه روش های درمانی بیشتری انجام دهید و مژه های آنها را بهتر بشناسید ، تفاوت شما بیشتر خواهد بود. دیدن.

امیدوارم این به شما کمک کرده باشد تا تصمیم خود را برای استفاده از محصولات Lash Lift تهاجمی یا ملایم در آینده بگیرید!

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>