شرکت مواد سازنده M و As برای سازندگان زیبایی چه معنایی دارند؟

با هجوم اخبار جدید مربوط به خرید و واگذاری ، که خبرهای اصلی را به خود اختصاص می دهد ، متوجه می شویم که چه کسی در بخش مواد آرایشی در حال رشد یا ساده سازی پیشنهاد خود است

خریدها مانند اتوبوس های ضرب المثلی هستند: شما می توانید هفته ها سکوت داشته باشید و ناگهان معاملات متعدد ناگهانی شروع به فریاد زدن برای فضای عنوان کنید. و وقتی نوبت به شرکت های تهیه کننده مواد آرایشی و بهداشتی ما می رسد ، سناریوی اخیر در حال اجرا است و چندین خرید تازه اعلام شده قصد دارد بازار مواد زیبایی را متزلزل کند.

بیایید برخی از معاملات اخیر را بررسی کنیم. در اوایل این ماه ، Sozio ، یک شرکت تولید عطر فرانسوی ، اعلام کرد که با رقیب انگلیسی Phoenix Fragrances ادغام می شود. این اقدام که به گفته سوزیو به آن کمک خواهد کرد تا تخصص خود را در زمینه رایحه های طبیعی افزایش داده و در انگلیس نیز سرایت کند ، تنها چند روز پس از انتشار اخباری مبنی بر تملک Sozio به سازنده فرانسوی عطر Scentessence ، معروف به شهرت در بازار تمیز کردن ، مشخص شد.

ماه مارس نیز با خرید متخصص طب طبیعی فرانسوی ، آلبان مولر ، که مقر آن Croda با دفتر مرکزی انگلیس است ، کسب و کار زیبایی خود را رشد داده است ، انتظار می رود محصولات فعال پایدار وی در کنار نمونه کارهای Croda ، که شامل مواد فعال Sederma و عصاره های گیاه Crodarom است ، به خوبی بنشیند. این نیز یک یا دو خرید برای Croda بوده است ، زیرا داستان Alban Muller به دنبال اخبار خرید شرکت عطر اسپانیایی Iberchem در نوامبر سال 2020 منتشر شد.

در همین حال ، در ماه فوریه ، غول مواد شیمیایی ویژه Lanxess از خرید Emerald Kalama Chemical از شرکت سهام خصوصی American Securities ، صاحب اکثریت زمرد خبر داد. این معامله شامل چندین تسهیلات جهانی است که برای تولید نسخه های “سبز” مواد آرایشی رایج استفاده می شود.

همچنین در ماه فوریه ، بخش عطر و زیبایی گیواودان هنگامی که Givaudan شرکت Myrissi را خریداری کرد ، یک شرکت مستقر در فرانسه ، با فناوری ثبت اختراع ، عطرها را به الگوهای رنگی و تصاویر تبدیل می کند و در نتیجه امکان ایجاد عطرهایی را فراهم می کند که در کوتاهترین زمان ممکن باشد.

میریسی تنها جدیدترین موردی است که می توان با خیال راحت توسط Givuadan به عنوان “ولگردی و قانونی” توصیف کرد. فعالیت های اخیر شامل خرید متخصص آلمانی بیوتکنولوژی در سال 2020 Alderys (اعلام شده در ماه مه) است که به دنبال خرید چندین لباس در سراسر مواد آرایشی فعال و عرصه های طعم و عطر در سال 2019 صورت گرفت ، یعنی: Ungerer & Co در سال 2019 ، عطر و طعم و رایحه ایالات متحده شرکت؛ شرکت گیاهان ایتالیایی Indena؛ Fragrance Oils International انگلستان؛ طلایی قورباغه ، یک شرکت عطر و طعم ویتنامی ؛ و AMSilk آلمان ، متخصص بیوپلیمرهای ابریشم وگان.

در همین حال ، هفته های اخیر شاهد ادغام بیشتر مشاغل اخیراً خریداری شده با IFF با نام تجاری جدید ، تحت عنوان “جایی که علم و خلاقیت با یکدیگر روبرو می شوند” ، پس از اتمام ادغام آن با تجارت و علوم زیست پزشکی DuPont است.

به همین ترتیب ، Omya ، که Kinetic Technologies را در سال 2019 خریداری کرد ، در این ماه اعلام کرد Kinetic با نام Omya Kinetic به طور کامل با Omya ادغام شده است.

. . .

این یک عصاره کوچک از مقاله کامل است که در دسترس است فقط به مشترکین محتوای برتر. مشترکین برای خواندن مقاله به سیستم وارد می شوند (بالا سمت راست).

یا

اکنون در محتوای برتر در کسب و کار لوازم آرایشی مشترک شوید

شرکت های برجسته

همچنین ببینید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>