شرکت سهام خصوصی در آزمایشگاه های Pangea صاحب Medik8 سرمایه گذاری می کند

Inflexion سرمایه گذار می گوید این حرکت باعث می شود Medik8 بتواند مسیرهای دیجیتالی را به بازار افزایش دهد

شرکت سهام خصوصی Inflexion سرمایه گذاری خود را در آزمایشگاه های Pangea انگلیس ، صاحب نام تجاری مراقبت از پوست Medik8 به پایان رسانده است.

سرمایه گذاری توسط Inflexion Buyout Fund V ، صندوق اختصاصی میانه بازار این شرکت انجام می شود.

Pangea به رهبری موسس دارای دو امکان در Hertfordshire ، جایی که محصولات Medik8 تولید و تولید می شود ، افتخار می کند.

مارک برتر مراقبت از پوست بر محصولات پیری پوست مبتنی بر علم متمرکز شده است و امیدوار است که این سرمایه گذاری بتواند ضمن تقویت کانال های دیجیتال در بازارهای بین المللی جدید ، بر بهبود روابط خود در صنعت زیبایی حرفه ای تمرکز کند.

الیوت آیزاکس ، بنیانگذار Medik8 ، گفت: “در سه سال گذشته ، با توجه به اینکه مصرف کننده مراقبت از پوست دانش بیشتری یافته و به سمت علم و مواد اولیه حرکت کرده است ، این برند رشد خارق العاده ای را تجربه کرده است.”

“ما از همکاری با Inflexion خوشحال هستیم که اشتیاق و تخصصی برای کمک به ما در سرعت بخشیدن به اهداف بین المللی برند دارد.

“مهمتر از همه ، Inflexion در حمایت از تیم شگفت انگیز ما و میراث تحت هدایت حرفه ای بی تردید بوده است. ما نمی توانیم از آینده بیشتر هیجان زده شویم. “

سایمون ترنر ، مدیر شریک اینفلکسیون ، اظهار داشت: “رویکرد مبتنی بر علم Medik8 برای مراقبت از پوست همراه با اعتبار پایداری آن ، آن را به یک تجارت فوق العاده چشمگیر تبدیل می کند.

“ما مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک با کل تیم هستیم تا تجارت را از طریق ارتقا routes مسیرهای دیجیتال به بازار و همچنین پشتیبانی از نوآوری مداوم ، عرضه محصولات جدید و گسترش بین المللی ، در مقیاس بیشتر کسب و کار گسترش دهیم.”

آخرین راه اندازی Pangaea در سال 1999 از Medik8 Sleep Glycolic است ، یک لایه بردار 10٪ اسید گلیکولیک در خانه است که گفته می شود نتایج بی نظیری از سطح روبرو می شود در حالی که کاربر می خوابد ، اما با توقف صفر.

Sleep Glycolic که برای استفاده دو تا سه بار در هفته طراحی شده است ، یک شبانه روز پوست را به شدت تصفیه می کند تا نتایج فوری ، صاف و پوسیدگی آن صبح روز پس از استفاده انجام شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>