شرکت بسته بندی اولیه ، بارالان ، کاربرد دقیق محصولات معطر را معرفی می کند

New Applicator 15 مناسب برای انواع عطرها و روغنهای اساسی ، و همچنین برخی از محصولات مراقبت از پوست است

بارالان ، پیشرو در بسته بندی اولیه صنایع آرایشی و زیبایی ، اپلیکاتور 15 را برای بطری های گردنی 15 معرفی کرده است که جدیدترین سیستم تحویل بسته بندی شیشه است.

اپلیکاتور 15 که توسط دستگاه کاربردی جدید همراه با درپوش پیچی تعریف شده است ، به منظور استفاده دقیق از عطرها ، روغنهای اساسی و برخی از محصولات مراقبت از پوست ، تولید شده است.

دقیق تر از نازل اسپری و ظریف تر از کاربرد رول ، اپلیکاتور 15 امکان توزیع آسان و دقیق محصول را در دوزهای کوچک در هر کجا که کاربران بخواهند ، فراهم می کند.

اپلیکاتور 15 برای تضمین دقت ، آزاد کردن مقدار ترجیحی محصول با کنترل بیشتر در حین استفاده ، طراحی شده است. این امر از دست دادن فرمول جلوگیری می کند و هدف آن کاهش ضایعات است ، که عامل مهمی برای عطرهای لوکس است که اغلب به مقدار کم فروخته می شوند.

اپلیکاتور 15 در اندازه ها و شکل های مختلف بطری و با درپوش های رنگی متنوع برای سطح بالایی از سفارشی سازی در دسترس است.

مائوریتزیو فیکادنتی ، مدیر جهانی تحقیق و توسعه در بارالان ، گفت: “بارالان به طور مداوم در زمینه تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کند تا سبد بسته بندی خود را با لوازم جانبی متنوع و جذاب افزایش و افزایش دهد.”

“تصفیه شده و در عین حال چند منظوره ، اپلیکاتور 15 یک جذابیت کاربر پسند از بسیاری از سیستم های تحویل است که به طور معمول در بخش عطر یافت می شود ، و همچنین به طور قابل توجهی ضایعات محصول را کاهش می دهد.”

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>