شرکت بسته بندی اولیه ، بارالان ، قطره چکان های دقیق برای محصولات مراقبت از پوست را معرفی می کند

New Dropper 24 و Large Dropper 19 مناسب برای انواع محصولات مراقبت از پوست و روغنهای اساسی

بارالان ، پیشرو در بسته بندی اولیه صنایع آرایشی و زیبایی ، Dropper 24 را برای بطری هایی با اندازه گردن 24/410 و Large Dropper 19 را برای بطری هایی با گردن اندازه 18/400 معرفی کرده است.

Dropper 24 و Large Dropper 19 جدیدترین موارد اضافه شده به مجموعه لوازم جانبی بارالان برای بسته بندی شیشه برای تولید دوز دقیق محصولات مراقبت از پوست و روغنهای اساسی تولید شده است.

با استفاده از کنترل مثال زدنی کاربران در حین استفاده ، Baralan’s Dropper 24 و Large Dropper 19 توزیع محصول را به راحتی در پوست به میزان دلخواه ارائه می دهند.

قطره چکان ها که با در نظر داشتن عملکرد طراحی شده اند ، به منظور جلوگیری از نشت و کاهش چشمگیر ضایعات محصولات با ارزش بالا ، به طور موثر جریان محصول را از بطری مدیریت می کنند.

هر دو قطره چکان جدید با نوک سینه های سیلیکون یا نیتریل در دسترس هستند. علاوه بر این ، Dropper 24 و Large Dropper 19 در سطح مختلفی برای سفارشی سازی بالا ارائه می شوند.

مائوریتزیو فیکادنتی ، مدیر جهانی تحقیق و توسعه در بارالان ، گفت: “بارالان به طور مداوم قصد دارد طیف گسترده و متنوعی از گزینه های لوازم جانبی را ارائه دهد که کاربردی و در عین حال زیبا هستند.”

“Dropper 24 و Large Dropper 19 با این هدف ایجاد شده اند و به مارک ها روش های جدید و جذابی برای تأمین نیازهای مشتریان خود می دهند.”

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>