شرکت بسته بندی اولیه ، بارالان ، خط محبوب Minerva را با شیشه عنبر برای محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش گسترش می دهد

مناسب برای محصولات مراقبت از پوست و آرایش ، Minerva Jar 50 Amber ترکیبی از محافظت از فرمول و زیبایی زیبایی است

بارالان ، پیشرو در بسته بندی اولیه صنایع آرایشی و زیبایی ، Minerva Jar 50 Amber را معرفی کرده است که گسترش خط محبوب Minerva خود است.

شیشه جدید با رنگ کهربا ، شیشه جدید با ظرفیت 50 میلی لیتر برای محصولات مراقبت از پوست تولید شده است ، اما همچنین می تواند برای موارد آرایشی نیز سازگار باشد.

رنگ کهربا شیشه را قادر می سازد تا اشعه ماورا بنفش را فیلتر کرده و از جذب نور جلوگیری کند. شیشه عنبر که برای محصولات حساس به نور ایده آل است ، محافظت بیشتری را ایجاد می کند که به طور قابل توجهی امکان تغییر رنگ ، کاهش ماندگاری یا سایر عوارض جانبی اشعه UV را کاهش می دهد.

Minerva Jar 50 Amber با ترکیب حفاظت فرمول مثال زدنی و ظاهری ظریف و ظریف ، با انواع کلاه در رنگ های مختلف سازگار است و نمونه کارهای گسترده بارالان را گسترش می دهد.

Maurizio Ficcadenti ، مدیر R&D جهانی در بارالان ، گفت: “Minerva Jar 50 Amber نمونه توانایی ما در ترکیب نوآوری تولید اولیه بسته بندی با زیبایی زیبا و شیک است.”

“این نمونه کارها با ترکیب فرم و عملکرد ، جلوه ای جذاب با توانایی محافظت از محصولات حساس در برابر اشعه ماورا بنفش آسیب رساننده فراهم می کند. نتیجه آن بسته بندی محافظتی جذاب و متناسب با انواع محصولات آرایشی و زیبایی است. “

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>