شرکت بسته بندی اولیه ، بارالان ، خطوط جدید بسته بندی لاک ناخن را معرفی می کند

خطوط Mirella و Alexia اشکال منحصر به فرد بطری را برای لاک ناخن ارائه می دهند

بارالان ، پیشرو در بسته بندی اولیه صنایع آرایشی و زیبایی ، بطری های شیشه ای Mirella و Alexia را معرفی کرده است که عمدتا برای استفاده در بخش لاک ناخن ساخته شده است.

اندازه های بزرگتر که با سبک متمایز و شکل های منحصر به فرد برای برجسته شدن در بازار طراحی شده اند ، برای سالن های زیبایی حرفه ای مناسب هستند ، در حالی که اندازه های کوچکتر برای کارهای شخصی زیبایی ایده آل ترند.

بطری میرلا با شکلی استوانه ای و مسطح طراحی شده است ، در حالی که الکسیا فرم نرم و گردتری دارد. هر دو خط در ظرفیت های 5 میلی لیتر ، 12 میلی لیتر و 15 میلی لیتر موجود است.

میرلا و الکسیا را می توان با انواع مختلف فرمول ها استفاده کرد و می توان آنها را با هر لوازم جانبی موجود در کاتالوگ بارالان ترکیب کرد. علاوه بر این ، هر دو خط را می توان با تکنیک های تزئینی مانند یخ زدگی یا لاک زدن ، گزینه های سفارشی سازی متنوعی را به مارک ها شخصی کرد.

مائوریتزیو فیکادنتی ، مدیر جهانی تحقیق و توسعه در بارالان ، گفت: “تیم های تخصصی بارالان به طور مداوم در حال بررسی اشکال و اندازه های بسته بندی هستند تا هدف آنها ایجاد گزینه های بسته بندی زیبا ، تأثیرگذار و بی انتها برای مشتریان ما باشد.”

“طراحی های منحصر به فرد Mirella و Alexia ما این تلاش ها را به نمایش می گذارد و بطری های یکنواخت و قابل تنظیم برای لاک ناخن را به مارک ها ارائه می دهد که در قفسه ها خودنمایی می کنند.”

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>