شرکتهای Estée Lauder رسماً اکثریت The Ordinarys Deciem را در اختیار دارند

صاحب برند زیبایی نیویورک سهم خود را در این شرکت کانادایی افزایش داده است

شرکتهای Estée Lauder (ELC) مالکیت خود را بر توسعه دهنده برند مراقبت از پوست Deciem افزایش داده اند.

غول صنعت مستقر در نیویورک برای اولین بار در سال 2017 در سازنده The Ordinary سرمایه گذاری کرد و از تصاحب تدریجی Deciem در فوریه خبر داد. از آن زمان ELC سهام خود را از 29٪ به 76٪ افزایش داده است.

ELC تأیید کرده است که پس از سه سال باقیمانده شرکت کانادایی را “با قیمتی که براساس عملکرد آینده Deciem تعیین خواهد شد” خریداری خواهد کرد.

Deciem در سال 2013 توسط کارآفرین سریالی Brandon Truaxe تاسیس شد و نیکولا کیلنر ، مدیر عامل فعلی شرکت ، اندکی بعد به Deciem پیوست.

کیلنر در نامه ای سرگشاده در سایت deciem.com نوشت: “در حالی که به دنبال سرمایه گذاری در سال 2017 بودیم ، ما با بسیاری از شرکای بالقوه ملاقات کردیم. از سهام خصوصی گرفته تا مجامع بزرگ دیگر ، هیچ کس قلب ما را مبهم نکرد. این تا زمانی بود که ما با Estée Lauder Companies آشنا شدیم.” .

“از اولین باری که آنها به خانه دنج تورنتو ما رفتند ، تا ملاقات با لئونارد ، ویلیام و فابریزیو ، مشخص شد این مسابقه ای بود که فکر می کردیم فقط می توانیم رویای آن را ببینیم.

“براندون با افتخار گفت ، تنها خانه همیشه متعلق به Deciem ELC است. آنها برند را بالاتر از تجارت قرار می دهند و در کل خانواده گرایش دارند – دو ارزشی که ما با خشونت آنها را دوست داریم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>