شرکتهای Estée Lauder برای به دست آوردن The Ordinarys Deciem

گفته می شود که خرید سازنده The Ordinary بزرگترین معامله زیبایی در نیویورک است

Estée Lauder Companies (ELC) قرار است Deciem ، سازنده The Ordinary را تا سال 2024 خریداری کند.

این هفته ، مجتمع زیبایی مستقر در نیویورک اعلام کرد که قصد دارد سرمایه گذاری اولیه خود را در شرکت مراقبت از پوست از 29٪ به 76٪ افزایش دهد و ظرف سه سال مالکیت کامل Deciem را بدست خواهد آورد.

Deciem در سال 2013 توسط Brandon Truaxe تاسیس شد ، برای اولین بار در سال 2017 با ELC قرارداد سرمایه گذاری منعقد کرد ، اما طبق شرایط جدید ، شرکت کانادایی 2.2 میلیارد دلار ارزش دارد زیرا ELC یک میلیارد دلار برای افزایش سهام پرداخت می کند.

فابریزیو فردا ، رئیس جمهور و مدیرعامل ELC گفت: “طی چهار سال گذشته ، ما یک همکاری طولانی مدت و واقعاً ویژه با تیم باورنکردنی Deciem ایجاد کرده ایم و از آنچه در آینده انتظار داریم هیجان زده هستیم.”

Deciem که به دلیل لوازم آرایشی ارزان قیمت شناخته می شود ، فروش خود را به 460 میلیون دلار افزایش داد و این نشان دهنده تقاضای گسترده تری در صنعت مراقبت از پوست است زیرا مصرف کنندگان به طور فزاینده ای با مواد تشکیل دهنده ای مانند AHA و نیاسینامید آزمایش می کنند.

این شرکت همچنین مشارکت های خرده فروشی خود را گسترش داد و یکی از اولین مارک هایی بود که تیم خرده فروشی فروشگاه خود را در مشاوران مجازی آموزش داد.

“Deciem یک شرکت استثنایی است. نیکولا [CEO and co-founder of Deciem] فردا ادامه داد:

“محصولات قهرمان این شرکت ، نوآوری مطلوب و رویکرد لمسی بالا دیجیتال و اولین مصرف کننده در موفقیت آن نقش داشته است.”

در سال 2018 ، کیلر به عنوان مدیر عامل شرکت Deciem پس از اینکه قاضی دستور داد Truaxe را از شرکت حذف کند ، به دنبال یک سری پست های نامنظم ، مانند دستور ناگهانی تعطیل کردن تمام فروشگاه های Deciem ، نصب شد. او ژانویه بعد درگذشت.

کیلنر گفت: “براندون آرزو داشت که ELC برای همیشه خانه ای برای Deciem باشد ، و ما امروز واقعاً فروتن هستیم تا امروز به چشم انداز او برسیم.”

“پروودوی [CSO]، استفان [COO]، تیم ما و من به ایجاد براندون ادامه خواهیم داد و ما از ELC برای تعهد مداوم خود به چشم انداز و آینده ما تشکر می کنیم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>