شرکتهای Estée Lauder برای به دست آوردن Deciem

گفته می شود که خرید سازنده The Ordinary بزرگترین معامله زیبایی در نیویورک است

Estée Lauder Companies (ELC) قرار است Deciem ، سازنده The Ordinary را تا سال 2024 خریداری کند.

این هفته ، مجتمع زیبایی مستقر در نیویورک اعلام کرد که قصد دارد سرمایه گذاری اولیه خود را در شرکت مراقبت از پوست از 29٪ به 76٪ افزایش دهد و ظرف سه سال مالکیت کامل Deciem را بدست خواهد آورد.

Deciem در سال 2013 توسط Brandon Truaxe تاسیس شد ، برای اولین بار در سال 2017 با ELC قرارداد سرمایه گذاری منعقد کرد ، اما طبق شرایط جدید ، شرکت کانادایی 2.2 میلیارد دلار ارزش دارد زیرا ELC یک میلیارد دلار برای افزایش سهام پرداخت می کند.

فابریزیو فردا ، رئیس جمهور و مدیرعامل ELC گفت: “طی چهار سال گذشته ، ما یک همکاری طولانی مدت و واقعاً ویژه با تیم باورنکردنی Deciem ایجاد کرده ایم و از آنچه در آینده انتظار داریم هیجان زده هستیم.

Deciem که به دلیل لوازم آرایشی ارزان قیمت شناخته می شود ، فروش خود را به 460 میلیون دلار افزایش داد و این نشان دهنده تقاضای گسترده تری در صنعت مراقبت از پوست است زیرا مصرف کنندگان به طور فزاینده ای با مواد تشکیل دهنده ای مانند AHA و نیاسینامید آزمایش می کنند.

این شرکت همچنین مشارکت های خرده فروشی خود را گسترش داد و یکی از اولین مارک هایی بود که تیم خرده فروشی فروشگاه خود را در مشاوران مجازی آموزش داد.

“Deciem یک شرکت استثنایی است. نیکولا [CEO and co-founder of Deciem] و تیم او مارک های معتبری با محصولات کاملاً م effectiveثر و ضروری با استفاده از یک مدل عمودی یکپارچه ساخته و پرورش داده اند و یک سبک ارتباطی شفاف و جذاب منحصر به فرد را پرورش داده اند. ”

“محصولات قهرمان این شرکت ، نوآوری مطلوب و رویکرد لمسی بالا دیجیتال و اولین مصرف کننده در موفقیت آن نقش داشته است.”

در سال 2018 ، کیلر به عنوان مدیر عامل شرکت Deciem پس از اینکه قاضی دستور داد Truaxe را از شرکت حذف کند ، به دنبال یک سری پست های نامنظم ، مانند دستور ناگهانی تعطیل کردن تمام فروشگاه های Deciem ، نصب شد. او ژانویه بعد درگذشت.

کیلنر گفت: “براندون آرزو داشت که ELC برای همیشه خانه ای برای Deciem باشد و ما امروز واقعاً فروتن هستیم و می توانیم به چشم انداز او برسیم.”

“پروودوی [CSO]، استفان [COO]، تیم ما و من به ایجاد براندون ادامه خواهیم داد و ما از ELC برای تعهد مداوم خود به چشم انداز و آینده ما تشکر می کنیم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>