شرکای پیشرو eBay خرده فروش آنلاین با Cosmetics Business Live

غول خرده فروشی آنلاین به بحث در جریان خرده فروشی می پیوندد و با نمایندگان دیدار می کند تا در مورد چگونگی عضویت در مرکز خرده فروشی آنلاین صحبت کند

طی پنج روز در تاریخ 10 تا 14 مه ، شرکت Cosmetics Business Live با حضور کارشناسان صنعت در مورد آخرین نوآوری ها و روندهای نوظهور در صنایع آرایشی و بهداشتی و شخصی صحبت خواهد کرد.

با یک روز اختصاص داده شده به شبکه ، چهار جریان جداگانه در طول هفته وجود خواهد داشت: ترکیبات ، تنظیمات و آزمایش ، بسته بندی و خرده فروشی.

این رویداد هیجان زده است که نشان می دهد امسال eBay به عنوان شریک رسمی رویداد ملحق خواهد شد.

eBay دارای 185 میلیون خریدار در 190 بازار است و تجارت سریع است.

وب سایت انگلیس هر 19 ثانیه یک بطری عطر ، هر دقیقه 3 ست مژه مصنوعی می فروشد و سال گذشته 90 رژ لب هر ساعت از قفسه های مجازی پرواز می کند.

خرده فروش کالاهای موجود را در اختیار شما قرار نمی دهد یا مالک آن نیست ، بلکه در عوض با مارک های تجاری همکاری می کند تا بستر جهانی را برای حمایت از رشد تجارت فراهم کند ، چه این ممکن است برای یک SMB ، یک مارک ، یک خرده فروش ، یک عمده فروش یا یک توزیع کننده باشد.

ebay.co.uk با مشارکت از این طریق با فروشندگان ، به صدها هزار کارآفرین بریتانیایی در طول 25 سال سابقه خود کمک کرده است.

به عنوان قطب خرده فروشی در انگلستان ، بازار همچنان از مارک های برتر در سایت استقبال می کند – از جمله Avon ، L’Oréal ، Dyson و غیره.

“eBay خوشحال است که برای اولین بار در سال جاری شریک رویداد Cosmetics Business Live است. با داشتن 29 میلیون خریدار فعال در ماه در ebay.co.uk ، ما از ارائه برخی از بینش ها و مشاوره ها برای فروش موفق در سیستم عامل جهانی خود هیجان زده ایم. “

قسمت سلامتی و زیبایی آنها را اینجا ببینید.

eBay را در Cosmetics Business Live از کجا پیدا خواهید کرد؟

در طول این رویداد ، eBay برای جلسات 1-1 با نمایندگان در دسترس خواهد بود.

یا می توانید به هلن رایلی ، مدیر لوکس و سبک زندگی eBay برای مشاوره در بخش “خرید برای فروش: اصول مارک های سهام” در بخش حق بیمه فقط در ساعت 14:40 بعد از ظهر (GMT) در تاریخ 14 مه ، بپیوندید.

بعلاوه ، هلن رایلی با ارائه آلیس وینتر ، مدیر گروه بهداشت و زیبایی در eBay ، برای ارائه 20 دقیقه خود در قسمت رایگان حضور در این رویداد ، همچنین در 14 مه ، به هیلن رایلی پیوست.

فرصت مکالمه مستقیم با رهبران بازار آنلاین جهانی را از دست ندهید ، امروز بلیط خود را ایمن کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>