شانل برای جشن 100 سال Nº5 به عقب برمی گردد

Chanel Factory 5 یک فضای پاپ آپ جدید است که به رایحه اختصاص داده شده است و 17 محصول زیبایی جدید با رایحه صد ساله در قلب آنها ارائه می دهد

برای گرامی داشت یک قرن عطر نمادین Nº5 گابریل شانل ، این گروه لوکس فرانسوی که نام او را نمی خوانند ، همراهانی از پنجره های بازشو جهانی را به این عطر اعزام کرده اند.

فضای کارخانه تنظیم 160 مترمربع Chanel Factory 5 که این هفته لقب گرفته است ، این هفته به فروشگاه گوشه ای Selfridges در لندن می رود و سفری در حدود 17 محصول را در نسخه محدود محدود Chanel ارائه می دهد.

تصور می شود که “پارک های موضوعی” برای غرق شدن خریداران در دنیای شنل است ، این تجربه سرگرم کننده و غوطه ور است.

در شرایط کارخانه ای ، مشتریان به دنبال محصولات جدید ، زیر خطوط تولید و ایستگاه های کاری مختلف ، و تماشای نمایش ها هدایت می شوند.

عصر پنجشنبه ، جمعه و شنبه ، گفته می شود فضای Selfridges “روحیه” خود را برای به دست آوردن انرژی جدید با یک مجموعه DJ و مهر جوهر Factory 5 به محض ورود تغییر می دهد.

با Nº5 به عنوان ماده اصلی و تزئین شده در دکوراسیون سیاه و سفید ، بسته بندی اصلی مارک که 100 سال پیش توسط خود Chanel انتخاب شده است ، اسکورهای جدید روزمره سر به عطر می آورند که “عادت های طبیعی را تغییر می دهد”.

وی افزود: “در محصولاتی كه ما مرتباً استفاده می كنیم به همان اندازه كه در موارد خاص می توانیم از آنها استفاده كنیم ، می توان ارزش داشت. همه چیز مربوط به تجربه ای است که این محصولات به شما می دهند. “، توماس du Pré de Saint Maur ، رئیس منابع خلاق Chanel گفت.

“با بیرون آوردن وسایل مصرفی محبوب و لباس زیبایی آنها در N of5 ، به اولین حرکت خلاقانه Chanel برمی گردیم: تبدیل یک شی object کاربردی به یک کالای لوکس مطلوب.

“این چیزی است که Chanel Factory 5 در مورد آن است: ارائه تجربه تجمل در زندگی روزمره.”

موارد موجود در خط جدید شامل مجموعه ای از ژل های دوش ، روغن های بدن ، قرص های حمام ، لوسیون ها و کرم ها ، همچنین پر کردن محصولات و جعبه رمز و راز شگفت آور است (در تصویر).

“در حالی که N ° 5 صدمین سالگرد خود را جشن می گیرد ، Chanel Factory 5 همچنین به ما یادآوری می کند که جوانان ، بیش از هر چیز یک روحیه است ، جرات دارد یک قدم به طرف دیگر برود ، به رغم کنوانسیون آزادی خود را داشته باشد ، نه خود را جدی بگیرید ، بدون اینکه فضولی داشته باشید ، سبک باشید. ”

“این جسارت را داشته باشد که جوانان خیال را به قدیمی بودن عادت ترجیح دهم. این چیزی است که این مجموعه به ما می گوید. “

فضای Selfridges شانل تا 31 ژوئیه ادامه خواهد داشت.

درون تجربه پاپ آپ شانل

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>