شانل با اولین برنامه زیبایی که برای اولین بار امتحان کرده است ، روی هوش مصنوعی سرمایه گذاری می کند

Lipscanner اولین برند جهانی است و با بیش از 400 محصول لب از برند لوکس فرانسوی الهام بخش رنگ است

نیروگاه لوکس فرانسوی Chanel در یک ابزار آزمایش زیبایی سرمایه گذاری کرده است ، اولین بار برای این برند.

این اپلیکیشن Lipscanner لقب گرفته است و به کاربران امکان می دهد تا رنگی را از رسانه های اجتماعی ، مجلات یا وسایل لباس اسکن کنند و Chanel آن را با نزدیکترین سایه مارک از خط رژ لب 400 نفری خود مطابقت می دهد.

اگر کاربر از چهره دیگری الهام رنگی بگیرد ، هوش مصنوعی Lipscanner (AI) قادر به شناسایی بافت محصول از مات تا براق و مطابقت با یکی از نزدیکترین محصولات این برند است.

همچنین مصرف کنندگان می توانند با استفاده از ویژگی Color Picking ، رژ لب را با لباس و لوازم جانبی جفت کنند.

براساس یک عکس گرفته شده در داخل برنامه یا در رول دوربین های مصرف کننده ، یک الگوریتم همچنین می تواند سایه لباسی را که دو یا سه رژ لب Chanel را مناسب ترین حالت جفت می کند ، تجزیه و تحلیل کند.

پس از شناسایی رنگ ، کاربر می تواند محصول را در داخل برنامه امتحان کرده و تصاویر را ارسال کند یا در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارد.

توسعه این پروژه با مشارکت آزمایشگاه CX ماه ها به طول انجامید و در زمان اوج برای خرید آنلاین آغاز شده است.

با وجود خشت و خمپاره انداختن در سراسر انگلستان به دلیل همه گیری Covid-19 ، ابزارهای هوش مصنوعی محبوبیت بیشتری را در میان بزرگترین بازیکنان بخش تقویت می کنند.

در معامله ماموت با غول موتور جستجوگر گوگل ، L’Oréal با سرعت بخشیدن به توانایی های هوش مصنوعی خود ، به مشتریان اجازه می دهد تا از طریق هرگونه تبلیغات از سبد نام تجاری خود ، محصولات آنلاین را فوراً امتحان کنند.

این فناوری در کانال YouTube صاحبان Maybelline و Lancôme نیز موجود است.

در همین حال ، پلتفرم رسانه های اجتماعی Pinterest ماه گذشته قابلیت های آزمایشی خود را گسترش داده و شامل سایه های چشم ، ابزار آزمایش رژ لب خود شده است.

اما نوآوری در برنامه های زیبایی فقط در حوزه لوازم آرایشی رنگی اتفاق نمی افتد.

از طریق پیوند زیر دریابید که برنامه های مجهز به هوش مصنوعی به مشتریان در زمینه نیازهای مراقبت از پوست خود کمک می کنند.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>