سیمون توماس ولینس آسیب هایی را که Covid-19 به ریزش مو وارد کرده است ارزیابی می کند

با مشارکت سیمون توماس ولسی

2020 سال Covid-19 است. نمی توان انکار کرد که کنترل زندگی ما را در بیشتر سال جاری انجام داده است. با این حال ، بسیاری از علائم کامل کسی در هنگام ابتلا به ویروس را نمی دانند. ریزش مو علامتی است که با ویروس مرتبط است و این چیزی است که همچنان زندگی بیماران را تحت تأثیر قرار می دهد ، مدتها پس از بازگشت آنها به خانه.

اصلی ترین راه هایی که Covid-19 باعث ریزش مو می شود ، استرس است. تقریباً 100000 فولیکول مو در پوست سر بزرگسالان به طور متوسط ​​وجود دارد که هر فولیکول مو به طور مداوم بین رشد و استراحت می چرخد. بیشتر این فولیکول های مو در مرحله رشد قرار دارند.

هنگامی که فولیکول مو به مرحله استراحت منتقل می شود ، مو شروع به ریزش و ریزش می کند. در طی یک دوره تلوژن افلوویوم (مرحله استراحت) ، یک محرک باعث تغییر ناگهانی و غیر طبیعی موها به یکباره در فاز تلوژن می شود. یکی از عوامل احتمالی این تغییر ناگهانی ، افزایش استرس عاطفی است.

به طور معمول ، Telogen Effluvium (TE) تقریباً 2-4 ماه پس از یک رویداد تحریک کننده مانند استرس ، غم ، شوک یا عارضه جانبی بیماری و غیره شروع می شود. همه گیری جهانی که در حال حاضر شاهد آن هستیم ، نه تنها تهدیدی برای سلامت جسمی ما ، با وجود خود ویروس ، بلکه همچنین سلامت روان ما با افزایش استرس از هرج و مرج است.

سیمون توماس ولنس با مشاوره زوم فراوان شده است و بیماران را در طول قفل مو با ریزش مو ناشی از استرس معالجه می کند. خبر خوب این است که ریزش مو مربوط به استرس چیزی است که قابل درمان است.

شما باید چرخه استرس ، ریزش مو ، استرس را بشکنید. شما می توانید این کار را از طریق مدیتیشن ، ورزش و خواب بیشتر انجام دهید تا سطح استرس خود را کنترل کنید و برای اکثر افراد ، پس از 3-6 ماه از این نوع مدیریت استرس ، رشد مجدد مو شروع می شود. برای کسانی که هنوز با ریزش مو دست و پنجه نرم می کنند ، روش های درمانی در دسترس است. سیمون توماس سلامتی می تواند کمک کند.

در حالی که پائولا از نظر روحی و روانی تحت فشار قرار گرفته است ، ریزش مو به دلیل استرس ناشی از ابتلا به Covid-19 نبود. از آنجا که هنگام تجربه Covid-19 ، مو عضوی حیاتی در بدن ما نیست ، آخرین قسمت بدن ماست که ویتامین ها و مواد معدنی لازم برای رشد موهای سالم را دریافت می کند. وی هیچ علائمی قبلی نداشت تا اینکه در خانه اش در لندن با دمای بالا سقوط کرد و در بیمارستان کالج کینگ به A&E نور آبی رسید.

“من بعد از اینکه در اوایل سال جاری به دلیل مدت طولانی اقامت در ICU دچار ریزش شدید مو شدم ، با سیمون آشنا شدم. با راهنمایی های وی رژیم ، مکمل ها و سلامتی من را بررسی کردیم. سه ماه بعد رشد مجدد قابل توجهی در موها ایجاد کرده و نشاط خود را بهبود بخشیده ام. او یک روش منحصر به فرد دارد تا شما را راحت کند و مسائل را به راحتی توضیح دهد ، شما احساس می کنید با بهترین دوست خود صحبت می کنید. “

پائولا با 70٪ ریزش مو روبرو شد. وی در مجموع 102 روز را در بیمارستان گذراند ، 47 روز از آن در ICU و در مجموع 15 روز بود که درگیر دستگاه ها و ونتیلاتورها بود. از آنجا که این تجربه او با کاهش دید ، از دست دادن احساس در یک پا ، لگن و درد فک نیز رنج برده است ، و همچنان لیست طولانی داروها را برای حفظ سلامتی خود مصرف می کند. پائولا به صندلی چرخدار محکوم شده بود و همچنان در حال کار بر روی تحرک و سلامتی خود است ، که تمرکز وی برای آینده قابل پیش بینی است.

از طریق BioEnergetics Screening ، سیمون پائولا را در یک رژیم غذایی بدون گلوتن قرار داده و ذرت ، شب بو و همچنین گوجی توت ، سیب زمینی سفید ، فلفل ، بادمجان ، فلفل قرمز ، فلفل قرمز و گوجه فرنگی را حذف کرده است. این گروه از غذاها باعث التهاب می شوند و می توانند رشد سالم مو را متوقف کنند.

برنامه سیمون برای درمان مداوم پائولا در نظر گرفته شده است:

  • انرژی زیستی هر 4 هفته
  • هر 4 هفته یک بررسی مو انجام دهید
  • مصرف Skinquencher روزانه
  • به دنبال طرح رشد بیوتین
  • مکمل فصلی انرژی بخش Naturaltech
  • تونیک تقویت کننده انرژی دهنده Naturaltech (برای حمایت از رشد مو. او می تواند چند ماه اول این را یک روز در میان استفاده کند تا ظاهر کامل و سالم تری به موها بدهد)
  • تهویه مطبوع Naturaltech
  • شامپو انرژی دهنده Naturaltech

این یک طرح متناسب با تمام برنامه های درمانی نیست و سیمونه را ملزم می کند تا برای دستیابی به بهترین نتیجه با مشتریان خود همکاری نزدیک داشته باشد.

همه چیز ، از یک برنامه غذایی متناسب با برنامه های سلامتی معمول و افزودن مکمل ها. با رژیم غذایی ، آنچه برای یک بدن بهبود می یابد ، در مورد غذا برای بدن دیگر مفید نیست. وقتی ما به غذاها و اثرات مهمی که می توانند در درمان افراد مبتلا به بیماری ، عدم تعادل ، ریزش مو و سلامت ضعیف روده داشته باشند ، توجه می کنیم. استرس به بدن و مهمتر از همه مواردی که به ترمیم و تقویت آن کمک می کند.

غذاهایی که از رژیم غذایی پاولا حذف شده اند ، غذاهایی هستند که باعث استرس زیادی در بدن وی و همچنین التهاب می شوند ، دو موردی که می خواهید متوقف کنید. تمام غذاهای فرآوری شده می توانند باعث التهاب شوند. آنها می توانند باکتری هایی را که در روده ما زندگی می کنند تغییر دهند و آنها را قادر به تعامل با سیستم ایمنی بدن خود کنند و در نهایت باعث تحریک آن به روشی شوند که منجر به التهاب مزمن شود.

پائولا با سیمون و تیم متخصص او ملاقات می کند تا به پیشرفت او دسترسی پیدا کند و این مکمل ها را در کنار داروهای مداوم وی برای ویروس برای درمان علائم طولانی مدت خود مصرف می کند. اگرچه سفر به موهای سالم طولانی است ، اما برای کسانی که ریزش موی قابل توجهی را تجربه کرده اند نیز طولانی است.

پائولا ثابت می کند که اگر به دنبال کمک درست باشید راهی برای مبارزه با آن وجود دارد. وی تاکنون این حرف را برای درمان خود داشت: “به نظر می رسد کار سخت در حال نتیجه دادن است ، زیرا می توانم موهای کوچک را شروع کنم. سیمون می گوید 12-18 ماه طول خواهد کشید ، اما هیچ دلیلی ندارد که موهای من به طور کامل بهبود نیابد. روند تعمیر دشوار است ، اما با تمام این تجربه من هر چالشی را پذیرفته ام و هر روز را یک به یک می گیرم. این مراحل کودک است. از دست دادن موهای من مانند آزمایش دیگری احساس می شود ، اما این راهی دیگر است که باید به جاده بهبودی بروم. “

برای مشاوره و درمان به سایت مراجعه کنید: www.simonethomaswellness.com

شرکت های برجسته

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>