سیمون بیلز به موهای کوتاه کوتاه خود رنگ مس مبهم داده است

از آن زمان حتی یک هفته کامل نگذشته است سیمون بیلز موهایش را به موی کاملاً زیبا و کوتاه تبدیل کرده و ژیمناست سوپراستار در حال تغییر دادن آن با رنگ مو است.

بیلز ، که بخش خوبی از دو سال گذشته موهای خود را به سبکهای مختلف نوارهای بسیار بلند می پوشید ، هفته گذشته صاف و به سختی طول شانه ها را طی کرد و در عکس های اینستاگرامی که عملکرد قهوه ای تیره خود را نشان می دهد ، پرتو زد. اما هرگز کسی به جز فرود آمدن به چیزی پایبند نبود ، او روز سه شنبه فاش کرد که تغییر رنگ موهای خود را ایجاد کرده است.

او در شرح پست اینستاگرامی خود نوشت: “آفتاب باش” ، خطاب به اینكه موهای او حالا دارای ظاهری مبهم است. این قسمت از وسط ، کاملاً موج دار تقسیم شده و طول قهوه ای تیره او به انتهایی انتها مانند محو شدن آفتاب تبدیل می شود. در واقع ، به نظر می رسد حتی چند اینچ بلندتر از چند روز پیش است!

یکی از طرفداران در نظرات نوشت: اما او به طور قطع ثابت کرده است که او طرفدار ظاهر مایل به رنگ مس است ، زیرا چندین بار آن را با نوارهای بلند خود امتحان کرده است.

این ظاهر یک نمونه عالی از آنچه TikTok اعلام کرده است روند رنگ مو در این فصل است: موهای مسی. و با رفتن به رنگ قهوه ای مایل به قرمز در انتهای آن مانند Biles ، این یک روش کم تعهد برای ایجاد یک تأثیر گرم و خیره کننده و تغییر قابل توجه برای تابستان است.


اکنون درباره رنگ موهای افراد مشهور بیشتر بخوانید:


100 سال موی بلند را بررسی کنید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>